Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A megjegyzésben leírt robotos...

Balint20 kérdése:

A megjegyzésben leírt robotos filmet láttátok? ha igen lécci írjátok le a címét.

Figyelt kérdés

valamikor a 80as évek végén vagy 90es 2000es évek legelején forgathatták, foszlányok maradtak meg belőle, nagyon nagyon régen láttam, ami biztos bennevolt az az hogy egy robot a sivatagban vándorol vagy egy ahhoz hasonló helyen.


Eleinte lassan tudta csak bescannelni a könyveket de utána valami upgrade által gyorsan olvasta.

Szolgálórobotként teljesített sokáig TALÁN, de utána elvándorolt, jah és fontos, ez nem a "kétszáz éves ember" c. film, ahhoz hasonló de nem az.


Ha nem neztem at 280 filmleirast h ratalaljak, akkor egyet sem, nagyon bosszantó, lécci segítsetek!



2022. ápr. 14. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nekem erről a “Rövidzárlat” valamelyik része ugrik be, de nem biztos hogy az! ?
2022. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, kimondottan emberformájú volt a robot
2022. ápr. 14. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!