Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van hír a Rómeó és Júlia...

Van hír a Rómeó és Júlia musicalről?

Figyelt kérdés
Elvileg ez a tegnapelőtti Papp Lászlóban bemutatott előadás volt az utolsó előadása a 18 éve műsoron lévő előadásnak. Mennyi az esélye, hogy ezzel az új szereposztással is kikerül egy dvd, mint annó 2006-ban az eredetivel a Szegedi Szabadtéri játékokon? Volt egy ilyen hír, de semmit nem hallani róla...

2022. ápr. 16. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném, hogy ebből fog készülni dvd, meg én ott voltam, eszméletlen jó volt, imádtam az egészet, de nekem személy szerint a Dolhai Attilás jobban tetszett^^"

Szóval a kérdésedre válaszolva: szerintem nem fog készülni, bár nem vagyok benne biztos, én is kíváncsi lennék

2022. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolhaiék szerintem is nagyon jók voltak, de azért szerintem ez az új előadás sem volt semmi. Nagyon szívesen megnéztem volna még egyszer (amúgy 17 perc fel is van téve youtube-ra belőle.) :D
2022. ápr. 20. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, hogy lenne jelenleg ilyen terv.
2022. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!