Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik ilyen sokan az...

Miért szeretik ilyen sokan az Üvegtigrist?

Figyelt kérdés

Tele van proli humorral, erölterett viccek és káromkodások. Sok benne a gyűlölködés, a diszkrimináció!


Akkor mire fel ez a hype körülötte?



2022. ápr. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Az egész egy rakás szer. Mind a 3.

Azért volt népszerű, mert ezt tolták.

2022. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
77%
Mert a magyar (vidéki?) emberek egy részének mentalitását karikírozza (hozzáteszem, hogy szerintem az első rész lett tényleg jó, a másik kettő már direkt azzal a céllal készült, hogy ugyanilyen módon legyen vicces, és ez nem is tett jót nekik).
2022. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyes kettes tetszett, a harmadikat már erőltetésnek éreztem.


Egyébként azért népszerű mert lényegében a kissebb boltok mindennapjait mutatja be. a 2000 évek elejéről beszélünk, ekkor még az emberek többsége kisboltokba járt egyfajta törzsvendégként, a multik még nem voltak olyan tényezők mint ma. illetve az emberek nem otthon a gép előtt vagy a telefont bújva tengették a szabadidejüket hanem ilyen helyeken leálltak beszélgetni stb. Minden boltnak meg volt az egyedi atmoszférája és mindegyikben volt legalább egy síkhülye.

A film azt mutatja be ahol lényegében a szél összefújja a szemetet. Ezért mindenki tudott a karakterek közt találni olyat ami ismerős volt számára ezért lett kassza siker a film

2022. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Hányadék filmek. Szerintem az elmúlt 20, de inkább 30 évben jó magyar film nem készült.
2022. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!