Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tapasztalja még azt rajtam...

Ki tapasztalja még azt rajtam kívül, hogy pár hónap után nem lehet normális filmet vagy sorozatot találni a streaming szolgáltatókon?

Figyelt kérdés

Először a Netflixet próbáltam ki, kb. 4 hónap után azt tapasztaltam, hogy azzal telik el minden estém, hogy 2-3 órán át kb 20 percet-fél órát nézek egy filmet vagy epizódot, nem tetszik, keresek egy másikat, az sem tetszik, és így tovább. Lemondtam a Netflixet, kipróbáltam a HBO-t. Ugyanez, csak kb. 1 hónappal hamarabb. Ezt is lemondtam tegnap.

Tudtok ajánlani valamit?



2022. ápr. 21. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Jelen
2022. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Jó, hát ha ennyire nem találsz, akkor veled van a baj.

A Netflix mondjuk köztudottan szar, be is ütött most náluk a bukás.

2022. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez akár hangulati dolog is lehet (fáradtság, stressz, izgatottság stb.), nem biztos hogy csak a kínálat a probléma. Az is lehet, hogy magas lett az ingerküszöböd a sok high concept, látványos, pörgős, gondolkodást nem igénylő, csak bámulni való tartalom után, és egy lassabb cselekményű vagy összetettebb történetre már nincs türelmed. Ha végignézed a top műsorokat, a kevésbé jókat is hozzájuk akarod mérni, és lehet nem hagysz elég időt ahhoz hogy a történet beinduljon.
2022. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha a Netflix szar, melyik nem szar? Szeretnék elérhető áron legálisan normális filmeket, sorozatokat nézni, de nem találok ilyet
2022. ápr. 21. 17:23
 5/17 A kérdező kommentje:

#3 köszi.


Szerinted pl. a Walking Dead mennyire lassabb cselekményű és összetett? Vagy a Breaking Bad? Mert ezek voltak a kedvenceim, de kb. 1-2 hét alatt végigértem mindegyiken.

2022. ápr. 21. 17:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

TWD - 177 rész, 133 óra

BB - 62 rész, 52 óra

1 naptári hét - 168 óra


Egy nagyon jó dolog van a darában, hogy a rosszabb részeket kiegyenlíti hogy már nézed is a következőt ami majd jobb lesz tőle. A rossz viszont, hogy a szünet nélküli folyamatos nézéssel a cselekményt nincs időd átélni, feldolgozni, gondolkodni rajta és a hatása alá kerülni, mert már nyomod is a következő epizódot, majd még kettőt utána.


Kiégtél.

2022. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

jó, lehet, hogy nem 1-2 hét volt, hanem valamivel több, ezt csak illusztrációként mondtam. Egy este kb 2-3 40-45 perces részt néztem meg, amíg volt kedvenc sorozatom.


Nem tudom, hogy kiégtem-e, de most már mnidegy, jelenleg megvan az elvonás.

2022. ápr. 21. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból én is azt veszem ki, hogy kiégtél. De ezt ne támadásnak vedd, mindenkivel megesik.


Én imádok filmezni/sorozatozni, de velem is van olyan, hogy azt érzem semmi nem tetszik, nem köt le vagy neki sem tudok állni nézni valamit.


Pihentesd a dolgot és lehet pár hónap múlva máshogy látod majd.


Én tudok olyanról, aki régóta használja az HBO-t és nem panaszkodott rá.


Illetve még egy tanács. Ha valamit szeretsz (leginkább sorozatot, mert az hosszabb) nézd újra. Ott már tudod mire számíthatsz és ha szeretted, akkor unni annyira talán nem fogod.

2022. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éve van Netflixem, de nekem pont az a problémám, hogy mindig van mit nézni. Most is egyszerre nézek vagy 3 sorozatot. Pedig nem kéne, mert rengeteg a tanulnivalóm, de nem tudok leállni vele, elkezdek egy pl 4 évados sorozatot és nagyon max 2 hét múlva a végére érek, aztán ugyanez a következővel:(
2022. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezért lenne jó egy szolgáltató amin tényleg minden fenn van.
2022. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!