Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tapasztalja még azt rajtam...

Ki tapasztalja még azt rajtam kívül, hogy pár hónap után nem lehet normális filmet vagy sorozatot találni a streaming szolgáltatókon?

Figyelt kérdés

Először a Netflixet próbáltam ki, kb. 4 hónap után azt tapasztaltam, hogy azzal telik el minden estém, hogy 2-3 órán át kb 20 percet-fél órát nézek egy filmet vagy epizódot, nem tetszik, keresek egy másikat, az sem tetszik, és így tovább. Lemondtam a Netflixet, kipróbáltam a HBO-t. Ugyanez, csak kb. 1 hónappal hamarabb. Ezt is lemondtam tegnap.

Tudtok ajánlani valamit?



2022. ápr. 21. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Nézzetek olyan régi filmeket, mint a Klementína, kedvesem! vagy a Casablanca! Olyan nagyságot, érzéseket, katarzist nem kaptok a mai rágógumi filmektől/sorozatoktól.
2022. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
És mi van akkor ha valaki meg pont nem katarzist meg érzéseket akar hanem csak lazítani? Ne mondjuk már meg a másiknak mit nézzen vagy mit ne :)
2022. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Ő az a fajta sznob, aki meg akarja mondani. Sőt, még a saját ízlését is rád akarja tukmálni. Hiszen hogy lehet az, hogy neked nem az tetszik, ami neki?! 😏😟
2022. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez ellen az jött be, hogy olyan sorozatokat próbálok be, amit ajánlanak ismerősök, vagy a Sorozatjunkie-n, vagy facebookon a Szentesi Éva. :D Magamtól nagyon nehezen találok jó sorozatokat és kísérletezgetni annyira nincs kedvem. Szentesi ajánlására néztem meg az Eufóriát és a The Sinnert, mindkettőt nagyon szerettem, Sorozatjunkie-ról most a Behind her eyes jut eszembe, de tuti voltak még, amiket onnan néztem, ismerős ajánlására Black mirror, Orange is the new black...


Magamtól az Inside jobot találtam meg, ami tetszett, nagyon jó volt. :) Meg még pár animációs mókát, Big Mouth, Paradise PD...

2022. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér is tud jókat ajánlani, tőle most a The Boys jut eszembe.
2022. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ó és Rick and Morty, szintén ismerős ajánlására. :)
2022. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Jelen

Pont ezért vannag elmentve a régi jó sorozatok mert azokat lehetett èlvezni

De ez a sok mai gagyi sz@r komolyan mondom egyre nézhetetlenebb

2022. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!