Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van mindenki elájuva a...

Miért van mindenki elájuva a Nevem:Senkitől?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a maga idejében jó volt, de mai szemmel nézve egy rémunalmas, Terence Hill stílusától eléggé elütő. Cselekményét tekintve nem olyan nagy szám, mint pl. a Szuperzsaru vagy a Keményfejű.


Sok TH fannak ez a kedvenc filmje, sőt, vannak olyanok, akik szerint szólófilmjei közül csak ez sikerült jól.



2022. ápr. 25. 13:10
 1/8 anonim válasza:
87%
Csak azért szerethető, mert a saját fiatalságukra emlékeznek általa. Olyan, mint a Knight Rider, vagy a Baywach.
2022. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mire alapozod azt, hogy mindenki el van ájulva tőle?


Én sem tartozom ezek közé, pedig szeretem TH filmjeit. Akkor én mem tartozom bele a mindenkibe? 🤔

2022. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 B2man ***** válasza:
100%
A film egy western-vígjáték. A Szuperzsaru sem komolyabb film. Sokszor láttam mindkettőt, de ma is elszórakoztat!
2022. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Se a mindenki nem igaz, se az hogy az emberek el lennének ájulva tőle. Szimplán sokan szeretik, mivel egy viszonylag egyszerű, humoros, szórakoztató spaghetti-western.
2022. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor először megnéztem, ledőlt bennem az egész életemben épülő illúzió erről a Nevem Senki-s dologról. Ha az egy filmből származik, nagyobb dologra gondoltam. Azt hittem, nem ez az eredeti Nevem: Senki film. De igen. Viszont lehet, hogy majd egyszer megnézem westernként, úgy, hogy nincsenek ilyen nagyszabású elvárásaim. Terence Hillt pedig egyébként nagyon szeretem.
2022. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tetszett neked, mert ez nem egy tipikus Terence Hill-film, hanem sokkal inkább egy spagettiwestern, amiben Terence Hill az egyik főszereplő. Zseniális jelenetek vannak benne, pl. amikor a temetőben vannak Henry Fondával, és felcsendül Morricone zenéje, Terence Hill odafut a sziklához, és jön A vadak bandája.
2022. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
#1: Én nem a nosztalgia miatt szeretem a Knight Ridert, hanem mai fejjel is szórakoztató, még ha abszolút nem is lehet komolyan venni. A mai sorozatok egyébként legalább olyan röhejesek, ha valaki jobban belegondol, csak azokban messze nincs annyi ötlet, mint a régiekben. A Baywatchot meg szerintem mindenki csak a szuperszexi Playboy-nőcik miatt nézte. Persze, akinek Pamela Anderson neve semmit nem mond, az szégyellheti magát!
2022. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal. Én is azért szeretem mert nagy Terence Hill ÉS PERSZE Bud Spencer rajongó vagyok (tudom, hogy a Nevem senki-ben csak Terence Hill játszik). Az tény és való, hogy a legtöbb filmjéhez képest ez kicsit vontatottabb, de megvan benne ugyan az a humor és jó sztori, mint a többi filmjében. Szerintem sem a legjobb filme. Szerintem a Vigyázat vadnyugat a legjobb filmje, legalább is nekem az a kedvencem a Terence Hill szóló filmek közül.

De ha már ott tartunk, hogy mi szokatlan Terence Hill-től, akkor nekem a Bosszú El Pasóban jutott eszembe, ugyan is nekem abban volt elsőre kicsit szokatlan, hogy míg a legtöbb filmjében kicsit bolondos, kicsit zöldfülű a karaktere, addig a Bosszú El Pasóban-ban egészen komolyjra és kissé zordra veszi a figurát.

2022. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!