Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Micsoda nő" (Pretty woman)...

A "Micsoda nő" (Pretty woman) c.film mitől lett anno ennyire felkapott? Még ma is ilyen népszerű lenne, ha most jelenne meg?

Figyelt kérdés
Most láttam először, annyira agyon van mindenhol ajnározva, hogy nagyon kíváncsi lettem rá. Nem volt annyira rossz, a két főszereplő nyilván kiválóan játszik, de valami sokkal hatalmasabb durranásra számítottam a kritikák alapján, úgymond. Nem tudom ez számít-e, de még "csak" 20 éves vagyok. Nekem az egyszer nézhető kategóriát képviseli egyértelműen, nem mondom hogy elvett 2 órát az életemből, de még egyszer nem nézném meg, az is biztos. Ti szeretitek? Mi benne pontosan olyan hatalmas nagy szám?
2022. ápr. 25. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak filmek, amik csak abban az időszakban és korban voltak megfelelően értelmezhetőek, amelyik korszakban (és -nak) készültek.


Jó tudni hogy a korosztályodban vannak olyanok akik még nyitottak ezen filmekre is🙂


Most már más világot élünk, minden szempontból, ami persze nem gond, de pont emiatt, az akkori felhozatalt, életfelfogást és életvitelt magyarázhatnám napestig, akkor se jönne át a feeling... elhiszem (és valahol értem is) hogy ez a film már nem "ül" annyira a mai világban, majd megérted amikor töled 20-40 év múlva fogja ezt valaki olyan kérdezni 1 olyan filmről, ami most éppen átjött neked😎

2022. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!