Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars filmek birodalmi...

A Star Wars filmek birodalmi rohamosztagosainak harci értéke egyenlő a 0-val?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 17:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
8as...Szerintem az eredeti trilógia alkotásakor még nem fordult meg nagyon ez a klón téma, csak miután az 1-2-3 forgatókönyve és a filmjei elkészültek.
2022. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

A galaktikus birodalom egyaránt alkalmazott klónokat és besorozott civileket is.


A magassági követelmény 1,79 cm-1,85 cm volt.

2022. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
12# a sokmilliárdos birodalmi sereg 99,9 %-a ember volt az új remény idején klónok már csak az 501-es légióba, a tatooine-i városokba (pl obi wan egy klónt elmetrükközöt meg) na meg az inkvizítorok katonái voltak még klónok szóval kb 1 millió klón szolgált akkoriban
2022. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Rosszul tudod 11-es!


Én úgy tudom, hogy Lucas fejében bőven megvolt már minden, csak a körülmények és a technika nem volt adott egy Clone Wars jellegű filmhez akkoriban. (De javítsatok ki, ha tévedek)


Illetve itt van az első részből (1977, Új remény) egy kis részlet:


"Princess Leia Organa: General Kenobi. Years ago you served my father in the Clone Wars. Now he begs you to help him in his struggle against the Empire…


Luke Skywalker: No, my father didn't fight in the Clone Wars. He was a navigator on a spice freighter.


Ben Obi-Wan Kenobi: That's what your uncle told you. He didn't hold with your father's ideals; he felt he should've stayed here and not gotten involved.


Luke Skywalker: You fought in the Clone Wars?


Ben Obi-Wan Kenobi: Yes. I was once a Jedi knight, the same as your father."

2022. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
14# ez neki valszeg nem elég bizyoníték tekintve hogy mindem válaszomba bele kötött
2022. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Vicces hogy lepontoztatok,pedig a hivatalos lexikonból idéztem,na mindegy,ti biztos jobban tudjátok mint aki kitalálta a Star wars-t.
2022. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
15# Ennyit még megért a dolog, hogy ezt bemásoltam, de ha ez sem győzi meg, akkor nincs értelme vitázni vele.. szélmalomharc..
2022. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
16# Nyomtam rá egy "hasznos választ" és egyből felugrott 52%-ra, szóval az a "lepontoztatok" kicsit erős túlzás, valószínűleg az a srác volt, aki nyomta itt, hogy klón mindenki stb stb
2022. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17%
Akkor én mit mondjak? Engem fullra lepontoztak az első hozzászólásomért. A klón katonák pedig fullra hibásak és nem lehetnek olyanok, mint az eredeti gén, mert akkor ennyi erővel lehetne 10.000 darab Darth Vader is, mert miért ne; de valami pótolhatatlan marad még a csúcs technológiával is. Sok itt az okoskodó Star Wars őrült 14es, úgyhogy ne szomorkodj, mert én felfogom, amit írsz, de ebből csak az derül ki, hogy a régi részekben megemlítik a klón háborút, ami valljuk be őszintén, hogy akkoriban senkinek nem volt egyértelmű, hogy birodalmi katonákról van szó...csak valamiféle klónokról. Szerintem is klónok a birodalmi katonák még a régi részek idejében is, de hát biztos valaki sokkal jobban tudja, mert megnézte már az összes mesét és képregényt ez ügyben, hogy ötös kaphasson érte itt a tudásáért.
2022. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
19# nem fogod fel mert akkor nem védenéd a f@szságod ilyen egyszerű
2022. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!