Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars filmek birodalmi...

A Star Wars filmek birodalmi rohamosztagosainak harci értéke egyenlő a 0-val?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 17:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%

Először is nem okoskodás volt, hanem egy teljesen hibás állítás kijavítása, bocsi, hogy le mertem írni :D Inkább örülnél neki.. Én minden alkalommam örülök, ha új dolgot tudhatok meg egy általam kedvelt világról, neked nem tudom ezzel mi a bajod, én speciel le se pontoztalak, pedig nagy hülyeség volt, amit írtál.. Az alázat hiányzik sajnos..


Semmi nem lett elrontva náluk, egyedül annyi "hibájuk" van, hogy gyorsítottan öregednek, mert így tervezték őket, hogy azonnal be lehessen vetni a hadsereget, különben 20 év lenne kb mire nagyjából kiképzik őket. Persze vannak hibás klónok is, ahogy az nem egy részben kiderült, de a hiba faktor minden létező dolognál fennáll.. Nem lehetne 10.000 Vader sem, sőt kettő sem, mert elvileg nem lehet klónozni erőre érzékeny embereket. Az uralkodó esetén is nem véletlenül volt annyi kudarc és míg Snoke valóban egy klón, de a legjobb tudomásom szerint ő magát Palpatine irányította, na már most, hogy ez azt jelenit, hogy mint akit megszáll vagy közvetetten csak parancsolt neki, azt nem tudom, lehet ezt valaki jobban tudja, szívesen fogadom a választ erre. (Látod nem olyan nehéz)

És senki nem mondta, hogy nem voltak klónok a birodalmi hadseregben, írták is, hogy sok klón szolgált, de a legtöbb a filmek idejére már öreg volt, szóval maximum kiképzőként, illetve tisztekként. A birodalom első éveiben voltak főleg aktívak a klónok. Ráadásul nem is volt szükség ilyen drága dolgokra, mint a klónok, mert a hatalom meg volt szilárdítva és sokkal olcsóbb volt egy ekkora hadsereget fenntartani sorozással, tehát egyszerű emberek voltak.

2022. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
Én klón katona vagyok, úgyhogy Én már csak tudom. A film hazudik és a producer, na meg az író is. Mindenki erőérzékeny, csak van, aki kevésbé. Boba fett képességeit is fel lehet fogni erőérzékenységnek/tehetségnek nem? Akkor biztos Jedit is lehetne klónozni, de hogyha Jedit nem, akkor mandaloriai tehetséget sem.
2022. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Így elsőre három adagot kérek belőle, ha beválik, akkor jöhet még az anyagból :'D
2022. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
Szóval Obi wan kenobi azért mondja, hogy a klón katonák kiválóan lőnek, mert úgy emlékszik rá, de azóta elszaródott az alapanyag. .
2022. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
92%

13# ,,(pl obi wan egy klónt elmetrükközöt meg)" ezt honnan tudod ,legendákból? ,csak mert én eddig nem tudtam és amúgy érdekes információ

.

2022. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
25# a bizonyos szemszögből című kánon könyvből (már nem igen emlékszek a címére meg sincs de valami ilyesmi) ami arról szól hogy az egyik rohamosztagost aki ott volt kérdezik ki az eseményről és részeletesen elmondja az esemélyt és ott említo hogy egy klón volt akit elmetrükközött. (ez igazából egy könyv sorozat amibe a fontosabb események közkatonák, polgárok szemszögéből "mutatódik" be
2022. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
érdekes...
2022. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!