Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanatok valami jó meleg...

Mondanatok valami jó meleg sorit /filmet a netflixen?

Figyelt kérdés
Igazából en nem vagyok meleg de nagyon imadom oket ,a valamelyik nap gondolkoztam is hogy ez miert van es alapjaraton nagyon szeretem a romantikus filmeket es igazabol ra jottem hogy azert szeretem a meleg filmeket/sorikat mert romantikusabb es en azokat imadom,pl egy hetero filmbe nem nagy dolog egy csok de egy meleg filmbe sokkal nagyobb meg jobban lepesrol lepesre haladnak de persze ez film fuggo ,nem muszaj a netflixen lennie lattam mar eleg sokat kszi simon,szolits a neveden,ez igy nem oke ,young royals,heartstopper,ha tudnád,lea 7elete ,elit,ha tudnad,csecsebecsék ,szingli lét jobban szeretem amibe melegek vannak de az se baj ha bi vagy leszbikusok vannak benne igazbol

2022. máj. 8. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hol lehet nézni:

Ammonite (film)

[link]

In the flesh (sorozat)

[link]

Gentleman Jack (sorozat)

[link]

Our flag means death (sorozat)

[link]

2022. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elite
2022. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ja most látom ,hogy ez nem jött be.Mindegy is
2022. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Túl a barátságon egy egészen jó film.

Nagyon távol áll tőlem a téma, de heteroként én is megnéztem, mert jó színészek vannak benne és nem csalódtam.

2022. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Heartstopper, Elite, szexoktatás

Még jó meleg sorik a shadowhunters, skam, vér és víz, 13 okom volt, fiúk a kluból, grace klinika, eyewitness, hollywood

Az én kedvencem amit a legjobban ajánlok az a 911 lone star. Leszbikus soriként pedig az eufóriát tudom ajánlani.

Az a baj hogy nem tudom melyik netflixes, de tuti van köztük.

2022. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!