Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről a témáról...

Simon Petrikov kérdése:

Mit gondoltok erről a témáról (aki tud angolul)?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 15. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem lepodtem meg. a disney egy undorito ceg volt mindig is (nem a filmjeikre gondolok), es egyre rosszabb lesz
2022. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van pár film imádó, aki jobban értékeli például a The Northman-t, mint a Doktor Strange-et, de ha a nagy tömegek inkább az utóbbit fogják megnézni, akkor én is azzal tölteném meg az időpontokat.
2022. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már évek óta nem járok moziba a marvel filmek miatt. Hiába nem marvel filmre mennék, az idióta előzeteseit levetítik minden film előtt, mert lényegében évszakonként jön egy. Én viszont az előzeteseire sem vagyok kíváncsi. Lehetetlen így sajna moziba járni. :(
2022. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A propagandáról meg nem is beszélve amit az arcodba tolnak.
2022. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is leszoktam róla, pedig régen sokat jártam.

Régen volt popcorn meg perec, azok nem büdösek, most van nachos azokkal az undorítóan büdös szószokkal, azt egyszerűen nem bírom. Mellé csámcsogás. A filmek másfél óra helyett két és fél órások, amiből az utolsó háromnegyed óra már iszonyat nyögvenyelős. Plusz a legtöbb teljesen egy kaptafa, kb nulla sztorival. Ja az előzetesek meg reklámok néha fél órát tartanak, ami nevetséges, tekintve hogy fizettem azért, hogy megnézzem a filmet.

2022. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Isti22 ***** válasza:
52%
Nehéz lenne két mondatban összefoglalni, hogy mit állít a videó? Nincs rá tíz percem.
2022. máj. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
63%
Nem járok moziba.
2022. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!