Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bridgerton család 3. évada...

A Bridgerton család 3. évada Colin és Penelope párosról fog szólni. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Örültök neki?



2022. máj. 17. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülök, hogy ők következnek.
Nem, Benedict történetének jobban örültem volna.
Nekem mindegy, csak Bridgerton legyen.
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
A második évad annyira fos volt h nem is fogom nézni már. Nulla kémia volt a szereplők között, állandóan kettesben maradtak (akkoriban?! Na persze!), uncsi volt ez a sok szétribbenés, zéró feszültség volt köztük, nem hagyott nyugodni a gondolat miért ez a csaj játszotta nővérkét (csak akkor nézett ki jól ha le volt engedve a haja vagy cpof oldalt), a hugica, na ő bájos szépség volt, ez a csaj csak lángosfejűnek tűnt mellette a frizu&smink gallyravágta az egészet ,pedig a színésznő szép. Szóval ultrapocsék volt. Első évad? Az nagyon betalált, működött a két szereplő együtt, de ez...
2022. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ez a véleményed, elfogadom. :) Számomra nem volt olyan vészes a második évad, bár annyiban csalódás volt, hogy kicsit eltért a könyvbeli cselekménytől.

Viszont nem tudom megmagyarázni miért, de Penelope karaktere olyan ellenszenves...

2022. máj. 17. 19:31
 3/3 flora08 ***** válasza:
Őszintén szólva, nem vagyok túl lelkes. Tegnap fejeztem be a második évadot. Anthony és Kate nekem nagyon nem illik össze, Colin és Penelope pláne nem... Annyira nem tudom elképzelni őket együtt. A sorozatban legalábbis. A regényt még nem olvastam, csak az első részt.
2022. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!