Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a A Bridgert...

Mi a véleményetek a A Bridgerton család 2.évadáról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszett a második évad, de nem annyira mint az első. A részeket néha laposnak éreztem, olyan érzésem volt, mintha csak húznák az időt felesleges dolgokkal. Anthony és Kate kapcsolata tetszett,de úgy érzem, hogy nem kaptam belőle eleget.

A szereplőket ebben az évadban is imádtam. A 3. Évadot is tervezem megnézni.


A könyvet még nme olvastam. Mennyire különbözik a filmtől?



2022. márc. 26. 22:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Sajnos nagyon sokban eltér a könyv és a film, a sorozatot inkább egy önálló sorozatként lehetne kezelni. Rengeteg fontos jelenetet hagytak ki/ változtattak meg, ami a könyvekben benne volt.

Nagy volt a hangsúly a mellékszereplőkön, a két főszereplő sztorija nem is bontakozott ki rendesen.

Összességében jó volt, de azért vannak vele problémáim, teljesen más a könyvtől, az sokkal jobb :)

2022. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagy csalódás az indiai csaj. Valahogy nem passzol az arca a sorozatba. Emiatt idegesít is. Nem olyan “finomhölgy” mint pl a húga vagy Daphney. Kár, hogy őt választották a szerepre.
2022. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam, ez a páros sokkal jobban tetszett, mint Daphne és Simon. Daphne karakteréről nekem a “szűz k*va” jut eszembe mindig (elnezest a kifejezésért), Simon jól néz ki, de nem egy úriember. Ráadásul a színész nem volt hajlandó visszajönni mellekszerepelni a második evadba, ez is sok mindent elárul, milyen ember. Így eléggé ciki volt, hogy még a legjobb baratja esküvőjére sem ment el Simon, akivel már a felesége is összeköti. Na mindegy.

A Katet játszó csaj nagyon szep, de hiányzott belőle valami finom noiesseg. Ez az egy kritikám van vele szemben, egyébként nagyon szerettem Anthonyvel. A történet sztem ugyanolyan jo es izgalmas volt. Én őszintén többet akartam volna látni a Kate & Anthony párosbol, több intimebb jelenetet, nem csak h epekednek egymás után, aztán az utolsó részben kapunk néhány erotikus kepkockát. Remelem a harmadik evadban meg fognak sokat szerepelni.

A Bridgertonokat nagyon szeretem, annyira jo a család dinamikáját nézni.

2022. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett, bár az első évad jobban bejött, mert abban fiatal lány kereste a férjét és ez közelebb áll hozzám. Nagyon szépek a ruhák, a díszletek, a londoni előkelő osztály miliője, és érdekesek a modern popslágerek feldolgozásai vonósokra. Sokszor megütötte a fülem egy ismerős dallam, és szórakoztató volt, hogy felismerem-e, melyik dal az. Témájukban is nagyon illettek az adott jelenethez. Negatívumként annyit mondanék, hogy több erotikus jelenet is lehetett volna, az első évadban is nagyon élethűek voltak. Emellett történelmileg sem túl hű a sorozat, de ha a történet beszippantja a nézőt, szemet huny efelett. :)

A jelen körülmények között, amikor mindenhol a háborúról, a covidról és a választásról beszélnek, felüdülés volt kiszakadni egy kicsit a valóságból arra a kb. 1 órára, amíg az epizódok tartottak.

2022. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Számomra ez az évad felülmúlhatatlan Kate szerepére Simone Ashley tökéletes választás!
2022. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem zettszett
2023. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!