Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A the walking deadbe hogy...

A the walking deadbe hogy volt ez?

Figyelt kérdés

régebben néztem a 9-10 évadot és pár információt elfelejtettem, sok mindenre emlékszek csak pár dolog egyszerűen nem jut eszembe! szóval 2 lehetőségem van, újra nézek 2 évadot vagy Gyakori kérdések :D és hát itt vagyok!


Na szóval akkor a kérdésem:

Hilltopal meg óceán partal mi történt?

Nos azt tudom hogy a királyságnak annyi, meg ha jól emlékszem Hilltoopnak is annyi de ebbe nem vagyok biztos! na szóval óceán part meg Hilltopal mi a helyzet?


a másik kérdésem:

A megváltókkal mi történt?

Arra emlékszek hogy talán még a 9 évadban az óceán partiak párat megöltek (bosszú) de utána a megváltókkal mi volt?



Ez a 2 kérdésem volt, amire valahogy nem emlkészek! ha letudnátok írni akkor biztos emlékeznék rá! szóval a válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 18. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A megváltókat akik életben maradtak ugye azokat carol felgyújtotta.
2022. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiltopot maggie ujra epitette, óceánpart meg benne van a 11.evadban mikor Lance emberei elfoglalják.
2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. máj. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!