Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking dead-be mikor...

HunJudav kérdése:

A Walking dead-be mikor Hershel meghal férfi létemre el sírtam magam. Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nincs ebbe semm. Még hogy fogsz sírni mikor meghal Beth, Bob, mikor Carol lelövi a szőke kislányt, mikor Glenn majdnem meghal (igazából nem)...
2016. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mármint Glenn nem hal majd meg igazából, csak úgy fog tűnni.
2016. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kedvencem volt így,habár sírni nem sírtam, de én is kicsit szomorú lettem emiatt.
2016. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első kis spoilerezos...ne lődd mar le neki (ez gyenge volt :D). Hersel teljesen szerethető karakter volt...es azert az a lefejezés nem megérdemelt halál volt neki... (Nem is kell megérdemeltnek lenni..) Szerintem normális. Bár igaz, hogy meg tartogathatnad a konnyeidet! Ott sírtad csak el magad!? Meg előtte annyi szerethető karaktert öltek meg...es meg annyi lesz...
2016. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A spoiler nyilván direkt volt, szerettem volna, hogyha átéli a kérdező is, hogy milyen érzés, mikor lelövik a poént. Talán legközelebb nem fog egy karakterhalállal kapcsolatos kérdést kiírni mindenféle jelzés nélkül. Én szintén vagyok a sorozatból, de aki le van maradva annak prosztó módon elspoilerezte Hershelt.
2016. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinten vagyok*
2016. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Okos..es jogos...
2016. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NUBocska válasza:
Hát ha tudnátok hogy Glenn nem csak MAJDNEM fog meghalni...
2017. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as komolyan azt hiszed hogy majdnem egy évvel a halála után elspoilerzezed ezt valakinek? Vagy mi vlt a célod ezzel a kommenttel?
2017. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!