Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak Breaking Bad-be...

Miért vannak Breaking Bad-be szereplők hosszú ujjú pulcsiba vagy kabátba és kötött sapkaba?

Figyelt kérdés
Újra néztem nem rég sorozatot és azon gondolkodtam, hogy ugye történet albuqoalbuquerque-ben játszódik a sivatagi környezetben,és el gondolkoztam hogy ott ugye dög meleg lehet de néhány szereplő fényes nappal akkar sivatagba is nagykabat és sapkában vann. Ez csak sorozat miatt van így vagy ott tényleg úgy öltöznek az emberek? És ha ígen, hogy fenébe nem kapnak hőbutát!
2022. máj. 18. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ez a kérdés csak a viccesen félreírt szavak (pl. Albuquerque) miatt jött volna létre. Ha megnézed, a sivatagi népek sem alsónadrágban mászkálnak, hanem akár teljes testet fedő öltözetben, a napvédelem miatt.

Másrészt attól hogy nyáron (és nappal) meleg van a sivatagban, még négy évszak van ugyanúgy és nem mind döglesztően meleg. Az éjszakák vagy magasabban fekvő helyek hidegek, nem mellesleg a város átlagosan 1600 méterrel van a tengerszint felett, ami másfélszer magasabb mint nálunk a legmagasabb csúcs.

2022. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh így már értem! Köszi szépen!
2022. máj. 18. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te a drogos haverokra gondolsz, nem?! Abból pedig kár kiindulni, hiszen drogoznak, a világukról nem tudnak kb.
2022. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!