Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking Dead-ben az emberek...

A Walking Dead-ben az emberek miért háborúztak egymással? Miért nem fogtak össze együtt?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tükrözi az embereket.
2022. máj. 26. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekellentétek, véges erőforrások, stb.
2022. máj. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyenek az emberek. Nagyon jól ábrázolják szerintem, hogy milyen lenne egy ilyen világ. Mióta létezik a magántulajdon, az enyém és a tiéd fogalom, azóta az emberek ölik egymást a másik dolgáért.

Ahogy a mai viszonylag "gondtalan" világban is háborúzunk a semmin és bántjuk egymást.

Plusz nem minden ember jó. Most is vannak tolvajok. Most is van, aki ahelyett, hogy krumplit termesztene, ellopja a szomszédét.

Szerintem zseniálisan megalkották ezt a dolgot, bár sokan panaszkodnak, hogy indokolatlanul hosszú a sorozat, nos.. nem kötelező nézni, én még el tudnék viselni még vagy 10 évadot.

Viszont amit hiányolok, hogy nem mutatják be a társadalom összeomlását, a Fear The Walking Dead-be belekóstolunk ebbe, de szerintem azt nagyon rövidre fogták, pedig én imádtam az első évadot abból is. - mondjuk a többit is-

2022. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó társadalomábrázolás a Walking Dead-től, lehet vele nem egyetérteni, de szerintem az, hogy egy zombis filmben ezt ilyen jól bemutatják, az kimagasló, és én borzasztóan értékelem, hogy van mélyebb tartalma, nem is néztem volna, ha csak akcióból állt volna. Plusz, szerintem tökéletesen illeszkedett a sorozat hangulatába, nem érződött soha soknak vagy furának, csak természetesnek.
2022. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!