Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Things 4 spoiler!...

Stranger Things 4 spoiler! Hogy tetszik eddig?

Figyelt kérdés
Az első hat részt még imádtam teljesen, de nekem a 7. rész csavarja annyira borzasztóan klisés volt. Hogy a rosszfiú csak meg akarja változtatni a világot, meg nemes cél meg satöbbi. Ti mit gondoltok?

2022. máj. 28. 10:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Sok SPOILER!

Nekem nagyon tetszett ez a 7 rész!


"Hogy a rosszfiú csak meg akarja változtatni a világot, meg nemes cél meg satöbbi." Valóban meg akarja változtatni a világot, de a célja egyáltalán nem nemes, legfeljebb csak ő tartja annak... Pl. az mennyire nemes, hogy lemészárolta a gyerekeket a laborban ahelyett, hogy kiszabadította volna őket? Papát bezzeg nem nyírta ki, pedig őt joggal gyűlölte...

Ráadásul az nem is derült ki, hogy a monológban előadott motivációja mennyire maradt meg Upside Down-ban is, mennyire befolyásolja őt most pl. az Elmenyúzó.

Nekem ami inkább nem tetszik ezzel a történetszállal kapcsolatban az, hogy arra, hogy El nem emlékezett ezekre az eseményekre (és az 1. évad flashbackjeiben sem volt rájuk utalás), elég gyenge magyarázat az, hogy nem akart emlékezni rájuk.


Ami nagyon tetszett:

Steve+Nancy utalások, ők tuti össze fognak jönni újra. Mindig is sokkal több kémia volt köztük, mint Nanca és Jonathan közt.

David Harbour, Sadie Sink és Millie Bobby Brown alakításai. Illetve ahogy megoldották azt, hogy utóbbival flasback jelenetek úgy, hogy nem kell folyamatosan visszafiatalítani a külsejét.

Eddie karaktere.

Vecna kinézete.

A Creel-sztori.


Kevésbé tetszett:

Jonathan füvezős haverja. Nagyon idegesített.

Hopper kiszabadításának történetszála igazából elég bugyuta.

Will folyamatosan úgy beszélt Mikekal, mint aki bele van esve. Felőlem kiderülhet, hogy Will meleg, de ne Mikera izguljon már, totál nem illenének össze, hiába jó barátok.

2022. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%

Először is a vecna szál. Oké új főgonosz de az elmenyúzó hová tűnt elvégre ő irányít mindent stb

Ha vecna már sokkal korábban lecsapott akkor a tóban a hasadék is ott volt sokkal korábban akkor hogy sikerült megállítani az elmenyúzót a hasadék bezárásával a 2.3. Évadba ha a tó fenekén továbbra is ottvolt a hasadék nyitva.


A másik a papa szál.

Hogy élte túl arra nem kaptunk még választ a másik meg hogy aki látta az első évadot az nyilván tisztába van vele hogy a gonosz doki őrült doktor kifejezés volt a legtalálóbb rá most meg sam owens dolgozik vele össze

2022. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

#2 A tó fenekén lévő hasadék csak akkor nyílt meg, mikor az Eddie-t üldöző fekete srácot megölte Vecna. Szerintem az, hogy hogyan kapcsolódik Vecna az Elmenyúzóhoz, az majd kiderül az utolsó két részben, vagy az 5. évadban. Nem lőhettek le egyszerre mindent.

Számomra érdekesebb kérdés, hogy miért pont most kezdett tiniket gyilkolni Vecna...

2022. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

3. igazad van csak azért volt homályos mert egyszerre daráltam le az egészet az izgalom miatt.

jogos amit mondasz a Vecna és a tiniszál alapján

lehet, hogy az elmenyúzóval beszélték le mert az elmenyúzó terveit gyakorlatilag egy csapat tini befolyásolta és az elmenyúzó főellenségét 11-et is tinik segítették szóval azt feltételezem, hogy vecna előkészíti a terepet az elmenyúzónak, hogy tizenegy támogatók nélkül maradjon

2022. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

és még egy dolog ami nem tisztázódott eddig:

Az upside down: Hogy jött létre, ha ott nem léteznek ezek az emberek akkor hogy lehet minden evilági dolognak a fordított mása, miért van az időeltolódás

2022. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Uuuu szerintem nagyon menő volt.

Én bevallom a legkevésbé sem számítottam arra hogy ez a csávó a vecna🤣 nagyon meglepett..



Ami nem tetszett...:


Hogy élte túl PAPA?


Robin krva idegesítő volt..a 3. Évadban egyáltalán nem ilyen..


Tényleg elég fura hogy 11 nem emlékezett ezekre a dolgokra..


Mike, Will, és jonathan nem sokat szerepeltek..



Nagyon jó évad volt, de nem lett eddig a kedvencem

2022. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Ami még eszembe jutott

Owens miért dolgozik össze Papa-val ha egyszer Papa és emberei ártetlanoknak ártottak az első évadban meg civileket öltek....

Meg mi lehet Papa szándéka

2022. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nagyon tetszik nagyon jó összefüggéseket raktak bele, és így eltátottam a számat a 6-7. résznél, hogy mik voltak a múltba amikről ötletünk se volt eddig. Kicsit árnyalja nekem a dolgot, hogy a 8, és 9 részt nem rakták ki, hanem majd később jön ez kicsit szarul érintett, főleg hogy ígyis csomót kellett várni a 4. évadra. De nekem összeségben eddig nagyon tetszett.
2022. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
Ami nagyon tetszett a szívemnek, hogy az 5.-6. részt a Kontroll rendezője dirigalta, Antal Nimród! Nagy elismerés a kis hazánknak, hogy ezen a szálon kötődünk a sorozathoz.
2022. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem szerelmes lesz Mike-ba, erre több utalás is van.



Engem nagyon érdekel hogy mi lehet papa szándéka, erről van valami sejtés? Most olyan jó fejnek tűnik de nyilván gány az öreg.


Idegesít az, hogy Will milyen nyápic ebben az évadban, amennyire emlékszem nem volt ilyen az első háromban. Egyébként nagyon tetszik az egész, olyan jól megmagyaráznak mindent, amit esetleg eddig homály fedett. Viszont tuti, hogy megfog halni valaki a fő szereplők közül és szerintem Steve lesz. Eddiet meg teljes mértékben imádom, Dustint is xd most nem jut eszembe a fekete bőrű srác neve, aki Erica bátyja de őt nagyon feltudtam volna rúgni, megint olyan nyomorék volt mint az első évad elején. Ericáról meg reméltem, hogy sok rész lesz, mivel nagyon menő volt az előző évadban de eddig szinte semmi nem volt vele.

2022. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!