Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Things 4 spoiler!...

Stranger Things 4 spoiler! Hogy tetszik eddig?

Figyelt kérdés
Az első hat részt még imádtam teljesen, de nekem a 7. rész csavarja annyira borzasztóan klisés volt. Hogy a rosszfiú csak meg akarja változtatni a világot, meg nemes cél meg satöbbi. Ti mit gondoltok?

2022. máj. 28. 10:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
23%

DE WILLT NEEEEE.


Neeee...Én depis leszek ha Will meghal :( Hagyják már békén szegényt.


Stevet és Jonathant is szeretem. De Stevet jobban.



De nemááár...:'D Will-t ne ..

2022. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem Jonathan fog meghalni.
2022. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nancy nem hal meg, amig ebben az állapotban van, hanem beszámol majd erről a többieknek amit látott és ugye vele egyszerre 11 is rájött a dolgokra, szerintem ők össze is fogják rakni ezt az egészet és valami végső harcig tuti nem fog senki meghalni. De arra is gondoltam, hogy milyen tökéletes lenne az, hogy a Byers családban nyugalom legyen, ha visszatér Hopper. Nem tudnám elképzelni, hogy ő náluk boldogság lehetne ennyi tragikus esemény után, szóval szerintem Will meghal. Jonathan és Nancy meg rájönnek, hogy együtt lenni jó vagy nem tudom, Steve pedig egyedül marad újra. De mondjuk olvastam olyant, hogy a készítők véletlenül szorították igy háttérbe Willt és nem akarták ennyire.
2022. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nancy fixen nem hal meg meg úgy egyáltalán sem akart lenni*
2022. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még az ugrott be hogy tökre tetszik, hogy most iylen gyorsan rájönnek arra hogy mi van a háttérben és annyira nem is járnak külön utakon az egészben a végletekig kikerülve a másikakat, akik szintén ezen az ügyön vannak. Ez minden évadban irritált, hogy mennyire párhuzamban voltak és nem is tudtak egymásról, hogy mivan
2022. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Najó, ahogy elnézem mindenki másra tippel, úgyhogy mjd kiderül Júliusban
2022. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%
+arra gondolt már valaki, hogy Eddie neve hogyan lesz tisztára mosva? Mert ahhoz, hogy ő ne legyen gyanúsítva Vecnának a nyilvánosság elé kell lépnie vagy Eddie-nek is megkéne halnia, hogy hihető legyen, hogy nem ő volt az egész mögött
2022. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, de nagyon izgat xdd
2022. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Háttt...fogalmam sincs.

Eddiet is szeretem. Nem akarom hogy meghaljon, de nem tudom, hogy lehetne tisztázni őt

2022. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát az már pl. nem lenne rossz, ha elkapnák és letartóztatnák, majd gyilkolna még párat Vecna, miközben ő a fogdában ül.
2022. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!