Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszik eddig az...

Kinek hogy tetszik eddig az Obi-Wan Kenobi sorozat?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó.

2022. máj. 28. 11:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon jó. Szerintem jól eltalálták, hogy hogyan nézhetett ki Gandalf fiatalon. Viszont nem igazán tudom, hogy hogyan fogják megmagyarázni hova tűnt ez a sok űrhajú, amikor Voldemort felemelkedett. Azt hittem ez a történet a múltban játszódik. Remélem azért fogunk látni jégpókokat.
2022. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Te kevered itt a dolgokat.
2022. máj. 28. 13:30
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
hát én nem vagyok nagy star wars fan, de a mandalóri tetszett, így adtam ennek is egy esélyt, hát nekem az első 2 rész rém gyenge volt, a leila és luke részek rém unalmas és erőltetettek voltak számomra, mintha csak a fanoknak rakták volna be azokat a részeket, nem is értem miért kell több 10perceket rájuk áldozni miközben obi-wan-ról kéne szólnia, a 2 rész 2órás volt együtt, mégis egyetlen egy ököl harcot láttunk semmi többet, eddig csalódás az egész
2022. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is nagyon tetszett. Elsősorban a hangulat meg nyilván Ewan Mcgregor miatt. A sztori pedig számomra elég érdekes hogy fenntartsa az érdeklődésemet. Biztos hogy folytatni fogom.


(Mondjuk eléggé elfogult vagyok mert Obi-Wan a kedvenc jedim a Star Wars-ból)

2022. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem szánnak időt a katarzisra és a sztori kibontakozására. Nem baj az, ha az elején építkezik a sztori és a hangulat.
2022. máj. 28. 15:03
 6/31 A kérdező kommentje:
Második epizód utolsó jelenete nálam libabőr volt.
2022. máj. 28. 15:04
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Semmi extra egyelőre. Uncsi volt kicsit tényleg. Remélhetőleg felpörög a folytatásban.
2022. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Én mondjuk 2005-ben moziban láttam Haydent és Ewant. Nagy feeling újra látni őket.
2022. máj. 28. 19:10
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Én meg már 2002-ben is moziban láttam őket, de a nosztalgia nem elég, hogy a szék mellé üljek.
2022. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem Kenobi nagyon jól sikerült az első két rész.

Ahogy látjuk Obi-Want, hogy megváltozott és megviselte nagyon jó.

A hangulata is nagyszerű. Az emlékei, ahogy vissza emlékszik dolgokra.

2022. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!