Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik nektek a Loki...

Hogy tetszik nektek a Loki sorozat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Új kedvencem :D
2021. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Gagyi. Értelmetlen, izzadságszagú, lapos.
2021. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Tom Hiddlestone nagyszerű ebben a szerepben. Nagyon jól áll neki ez a kedves, de mégis minduntalan gazságokkal teli figura, aki mindig csűri-csavarja a dolgokat a saját hasznára. Ez a sorozat is nagyon jó, és ahogy mélyedünk bele, egyre izgalmasabb lesz. Alig várom, hogy jöjjenek az újabb részek!
2021. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a 3-as válaszolóval, tűkön ülve várom a szerdákat. :D
2021. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Már a trailerek alapján sejtettem, hogy egy k'rva szót nem fogok belőle érteni, és tényleg nem, de legalább vicces. :D A WandaVision is a fele táján vált kibogozhatóvá, így remélem, hogy ez eheti Loki-rész már magyarázatot ad majd erre-arra.
2021. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
én még nem láttam, de csak jót hallok róla. a filmes blogokon, amiket követek, is inkább pozitívat írnak róla.
2021. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SasukeMilo ***** válasza:
96%
A Falcon & Winter Soldier-nél jobb, a WandaVision-nél pedig 100-szor! Utóbbit csak becsületből néztem végig a két főszereplő iránt, Sam és Bucky kalandjai meg jó-jó, elmentek egynek, de - ha gáz, ha nem! - onnan a legérdekesebb karakternek az Új Cap-et, tehát John Walker-t tartottam egyértelműen :D Ezekkel szemben a Loki-nak eddig ez a 3 része nagyon megfogott, amúgy is top3-as "gonoszom" volt mindig az MCU-ból Killmonger és persze Thanos mellett, szerintem Tom csak úgy lubickol ebben a szerepben, annyira az övé már!
2021. jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
pozitívan csalódtam. Imádom
2021. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Hitvány SJW propaganda ahogy minden ami az utóbbi években a Disney karmai közül kikerül. Persze hogy ebbe is kell fekete, nő, meg persze fekete nő... A Loki csak a húzónév volt mert sokan szeretik a karaktert, így sok ember fogja nézni, és sokak torkán le lehet nyomni az SJW bullshitet, ahogy a Falconnal is ugyanez volt. Hányinger a köbön. Nem kéne nézni senkinek, akkor talán észbe kapnának hogy az undormány propagandájukra a kutya se kíváncsi ha filmet/sorozatot akar nézni az ember...
2021. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!