Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lesznek a szinkronszínészek?

Hogy lesznek a szinkronszínészek?

Figyelt kérdés
Azt ne akarja bemesélni nekem valaki, hogy csak a Szinkrontanodákban ahol több száz ezret kell fizetni. Lefogadom, hogy a mostani gyerek-fiatal felnőtt szinkronhangok legtöbbje úgy került be, hogy rokonjuk vagy valamilyen barátjuk nagyobb nevezetű hangoknak. Nem bántani akarom őket, de baromi féltékeny vagyok, mert én is szinkron szeretnék lenni de nem tudom hogyan :D

2022. máj. 29. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mit tettél, hogy valóra váltsd az álmod?
2022. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb színészsuliból kerül ki. Gyerekek is szoktak menni szineszkedni, mert szeretik, kiskoruktól tanulják, és igy kerülnek be. Mert olyan hangjuk van.
2022. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan? Semmit.
2022. máj. 29. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igazabol arra vagy feltekeny, hogy mig ulsz a s..geden es tatott szajjal varod a sultgalambot, ok kepeztek magukat igy vagy ugy es szinkronszineszekke valtak. Tovabbi kellemes gyulolkodest, frocsogest kivanok, beloled igy nemcsak szinkronszinesz nem lesz.
2022. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem is tagadom hogy féltékeny vagyok. Egyébként próbálkoztam a YinSasinnál vagy mi a fenénél, de nem jött össze így nekem megmaradt a fröcsögés :)
2022. máj. 29. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Színészsulikból, társulatokból. Vannak külön szinkronos órák.


A net és a youtube fénykorában ezért sírni igazán zseniális. Otthon, magadtól is tudnád csinálni hobbiból, tanulnád a vágást is. Ha tehetséges vagy, akár eladhatod magad velük, hivatkozhatsz rájuk. Az iskolai tanulmányoknál is akkor efelé kellett volna, vagy kellene menni.


Elég belterjes a szakma, sok neves színész sem kap szerepet, nem hívják őket.

2022. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, először is a magyar nyelvet kéne kifogástalanul beszélned.


A kérdésed helyesen: Hogyan dolgozhatnék szinkronszínészként?


Nem "rokonjuk", hanem rokonuk.


Te is szinkronSZÍNÉSZ szeretnél lenni, nem pedig "szinkron".

A nyelvi pongyolaság nem segíti elő a pályán való boldogulásodat!


Amúgy készíts egy demót, és küldd el néhány szinkronrendezőnek.


De fontos tudni, hogy ez egy szakma, mégpedig nehéz szakma. Kiváló ritmusérzék, beleélő képesség, állóképesség stb kell hozzá.

2022. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozhatsz hangosköny felolvasással is első körben.

Ott sem könnyű bekerülni valamely kiadóhoz. Ott is vannak színészek akik nagyon jók.

Egyébként tisztán szinkronból szerintem nem lehet megélni M.o.-on. A színészeknek ez többnyire keresetkiegészítés, ráadásul elég szegényes. Pár rendszeres főszereplő kivétel talán.

2022. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#7: tudsz abban segíteni, hogy hogy küldje el a kérdező a demóját szinkronrendezőknek? Tudsz elérhetőséget adni?
2022. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is érdekel a kérdés, én csináltam pár "demót" a magam, és a családom szórakoztatására, de nem tudom, hogy ha azokat elküldeném hozzáértő embereknek, akkor, hogy lennék szinkronhang
2022. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!