Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziműsorban, miért írják ki,...

Moziműsorban, miért írják ki, hogy 2D, amikor már nincsenek 3D filmek, nem lenne egyszerűbb, ha elhagynák?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Itt a 2D van külön kiemelve, én azt írtam hogy a 3D nincs külön megjelölve🤣
2022. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Én arról nem tehetek, hogy nem bírsz lejjebb görgetni olyan filmhez, amit forgalmaznak 3D-ben, de a Doctor Strange-nél például ki van emelve.
2022. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

IMAXban, 2 azaz kettő filmet játszanak, Top Gun és Jurassic World.

Holnaptól csak a Top Gun-t.


Úh arról meg én nem tehetek hogy a filmválasztással kimászol az IMAX teremből és ezt nem veszed észre 🤣

2022. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tűnt volna fel, az eredeti kérdés nem az IMAX-ről, hanem a 3D-ről szólt. Én arra válaszoltam, az általam linkelt oldalon az tökéletesen látszik is. Az IMAX-et te keverted ide, fogalmam sincs, miért, mert nem az IMAX teremre vonatkozott a kérdés.
2022. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek válaszoltam, nem neked. IMAX témába kötöttél bele, az én válaszomba, mint látszik teljesen feleslegesen, de semmi baj. Tévedni emberi dolog. 🤣
2022. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Megmutatod, hol kötöttem bele az eredeti IMAX-es válaszodba? Az első válaszomban az eredeti kérdésre válaszoltam, nem neked. Ha nem megy a szövegértés, akkor mondd azt, de felesleges kötekedni.
2022. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg? 7es és 9es válasz nem nekem szólt? Akkor miért így írtad?


Vagy időközben lábon kihordtál 1 agyvérzést? Esetleg skizofrén vagy? Ja, tudom majd azt mondod, az nem te voltál🤣🤣🤣🤣


Nem számít, feldobtad most pár percre az estét, legalább ebben jó voltál🤣🤣🤣🤣

2022. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

A hetes volt az első válaszom, azt nem neked, hanem a kérdezőnek írtam. Az megvan, hogy nem csak az első válasz, hanem a többi is válaszolhat az eredeti kérdésre? Sőt, elvileg arra is kéne reagálnunk, nem random vitákat kezdeni másokkal...

De nagyon remélem, hogy még elég fiatal vagy, abból ered ez az egocentrikus gondolkodás is, mert értelmes felnőtt ember nem poénkodik agyvérzésen és skizofrénián. :)

2022. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na én kaptam 3d-s mozira ajándék utalványt.. és egy film van csak 3D-ben az is mese.. :D (Nesze neked 3d...)
dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!