Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem csípi az emberek...

Miért nem csípi az emberek többsége Revát?

Figyelt kérdés

Szerintem a várakozásokhoz képest meglepően jó a karakter is meg a színésznő játéka is. Én legalábbis pozitív meglepetésnek éltem meg, egész érdekes lett a szereplő, és a sok kérdőjel körülötte (háttere, valódi motivációi, lojalitása), és szerintem ahhoz képest hogy kvázi noname, egész jól hozza a csaj is a szerepet, nekem hiteles.

Mégis mást se olvasok csak hogy utálják az emberek. Ez csak amiatt van mert színesbőrű? Vagy van valami más indoka is?



2022. jún. 5. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom te melyik sorozatot nézted, de ez a színésznő valami borzalmasan szar.
2022. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az inkvizítor szerepre szerintem tökéletes, nekem jól átjön a karakter. Másban mondjuk nem láttam.
2022. jún. 5. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek olyanok, hogy mindig kiválasztanak valakit, akit szidhatnak. Szerintem erre a szerepre nagyon is jó.
2022. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is irritáló a karaktere, a főinkvizítor pl bejött, de Reva nekem eszméletlenül idegesítő egyelőre, ráadásul a színésznő se játssza jól a karaktert.


Csak az emberek általában retardáltak és szellemileg egy tehénnel vannak egy szinten, ezért a véleménnyilvánításnak a legprimitívebb és legegyszerűbb módját választják: a személyeskedést és a másik nyilvános megalázását. Az embereknek egyszerűen túl nehéz feladat körülírni vagy egyáltalán belegondolni abba, hogy valójában mi a problémájuk a karakterrel, sokkal egyszerűbb és egyben sokkal nagyobb hatást vált ki, ha annyit írnak le, hogy ,,büdös n*..r". De az emberek 99 százalékának kétlem, hogy az lenne a bajuk a karakterrel, hogy fekete színésznő játssza.


Érdekes Winduval vagy Landoval aki kifejezetten fontos szereplő volt az eredeti trilógiában semmi baja nem volt az embereknek, pedig ők is feketék.

2022. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert gonosz.
2022. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A bőre színéhez ennek semmi köze, pláne a színészi képességeihez mert más sorozatban már mutatott értékelhetőt. Sajnos az van hogy a Disney-nél nem tudnak/elfelejtettek történetet mesélni és karaktereket kidolgozni. Nekem nagyon tetszene egy olyan negatív karakter mint Darth Vader vagy Darth Maul de Reva szimplán csak irritáló volt. Réménykedtem is hogy hátha Vader nagyúr tényleg lekaszabolta de sajnos nem… :/
2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!