Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Szív útjai...

Mit gondoltok a Szív útjai című sorozatról?

Figyelt kérdés

Ez szappanopera? Ha az is, szerintem nagyon más mint a többi. Én nem nézek ilyeneket, de ezt egyszer, jó pár éve megtaláltam a youtube-on és azóta vissza-visszatérek hozzá. Nem nézem meg újra és újra az összes epizódot, hanem hangulat alapján választok néhány részt és azzal elvagyok egy darabig.

Szerintetek ciki, hogy ez a kedvenc sorozatom? Azt gondolom, hogy nagyon jók benne a színészek és a története is nagyon szép. Bár nem mondom, a közepén vannak dolgok, amiktől égnek áll a hajam és nagyon szappanoperás, de azt leszámítva a sorozat hangulata, a színészek testbeszéde nagyszerű.



2022. jún. 10. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve hogy török sorozat, akár igen, szappanoperának is lehetne mondani (bár látatlanban mondom ezt). És egyáltalán nem ciki hogy nézed vagy hogy a kedvenc sorozatod. Én is imádom a török és a mexikói sorozatokat is, pedig nem vagyok nyugdíjas. Ha tetszik, szimpik a karakterek, szereplők akkor nyugodtan nézd, ezt egyébként sem szabhatja meg senki.
2022. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, elmondom neked, hogyha van valaki, akinek égnek áll a haja a szappanoperáktól, az én vagyok. De a Szív útjai sorozatot még én is imádtam :)
2022. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!