Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat ez?

Melyik sorozat ez?

Figyelt kérdés
Réggebben láttam belőle egy részletet. A középkori Japánba, Kínába, vagy Koreába játszódik. Valami éjszaka volt valaki valakit megakart öletni. Valami olyat mondott akit megakartak öletni,hogy " Na kit akar még megöletni? először nemtom kit aztán engem." megköszönnném,ha valaki legalább ötletet tudna mondani.

2022. jún. 10. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe véve hogy legalább 1 évad egy sorozat, 20perces részek esetén min 10 résszel, 40perces részek esetén min 6 résszel, azaz tehát min 200 percnyi történésből (és felső határ a csillagos ég) sikerült kiemelned 3 másodpercnyi semmit, nulla egyedi (beazonosítást segítő) cselekménnyel, szerintem szempillantás alatt meglesz a megfejtés...


De ha ez sikerült, a nyertes legyen szíves privi üzenetben tippelje már meg nekem a lottóötös nyerőszámait is, ígérem utána mrghívom egy italra! 🤣🤣🤣

2022. jún. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy átlag koreai sorozat 16-20 részes 60-80 perces részekkel. A történelmi sorozatok ennél is hosszabbak.
2022. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!