Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shadowhunters film mennyire...

BlueGreen8 kérdése:

A Shadowhunters film mennyire tér el a sorozattol?

Figyelt kérdés
Láttam a filmet és most nézem a sorozatot. Csupán arra lennék kíváncsi hogy a filmben Magnus és Alec összejött? Régen láttam a filmet és kíváncsi vagyok erre de az az igazság hogy nem akarom újra megnézni a filmet mert szerintem sokkal rosszabbul sikerült mint a sorozat.

2022. jún. 11. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten jöttek össze. De éreztették a vonzalmat. Nem volt annyi idő olyan részletesen kifejteni, mint a sorozatban.
2022. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos mind a film, mind a sorozat nagyon messze van a könyvektől...
2022. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sorozat feldolgozza többé kevésbé a végzet ereklyéi sorozatot(főleg addig amíg követi a könyvet...) A film pedig tökéletesen követve a könyvet feldolgozza a több kötetes könyv legelső kötetét, viszont Magnus és Alex nem abba jönnek össze hanem később.

Egyébként a sorozat teljesen más mint a könyv főleg a felétől,de ha rájuk vagy kiváncsi érdemes elolvasni , hiszen van külön Magnus Bane kronikák ( ami ilyen kisebb kitekintés), illetve van már egy olyan sorozat is amibe ők a fő szereplők , illetve az Árnyvadász akadémia sorozatban is van egy saját részük, illetve egy másik sorozatba is külön rész van róluk.... És a könyv viszi csak végig teljesen a történetük

Viszont ha az egészet el akarod olvasni akkor az jó sok könyv lesz,főleg ha minden is érteni szeretnél... De megéri mert a könyvbe ezerszer cukkibak

2022. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!