Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítséget kérnék Shadowhuntra...

Segítséget kérnék Shadowhuntras témában?

Figyelt kérdés

Most megy ugye a sorozat második évada és majd elszeretném kezdeni de több embertől is hallottam hogy először a könyvet lenne érdemes elolvasni a filmet láttam ott vegyes érzéseim voltak még úgy is hogy nem olvastam a könyvet

A kérdésem az lenne hogy a könyvben Alec és Jace kapcsolata milyen? saját vélemények érdekelnek hogy ki milyennek látja ők jóban lesznek e az utolsó részben is ?ami azt hiszem hogy a könyvekben a mennyei tűz városa meg Alec melyik részben/részekben sérül meg?

Ezeket fogalmazzátok meg nekem pár mondatban elég fontos lenne előre is köszönőm a válaszokat :D



2017. febr. 23. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a könyv 100X jobb. A sorozat, olyan, mintha nem is a könyvről szólna. Sok minden máshogy van új szereplők, új helyzetek. Nagyon eltér a könyvtől, ami szerintem nem olyan jó. Szerintem ha van kedved és időd, akkor mindenképp a könyvet olvasd el először és csak utána a sorozat. Alec és Jace kapcsolata igen egyszerű. Az elején Alecet kisebb szerelmi szál fűzi legjobb barátjához, de aztán betoppan más. Meg ugye Jacenek is megvan a szerelme. Végig nagyon jóban vannak , annyira, hogy képesek lennének egymásért meghalni is, de mondom a könyvet meg a sorozatot nem lehet összehasonlítani, mert teljesen más. :/
2017. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!