Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The boys: Csak én shippelem...

The boys: Csak én shippelem Homelandert és Ashleyt?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül cukik együtt. Szerintem lehetne ennek az univerzumnak a Supermanje és Loissza.

2022. jún. 11. 23:16
A kérdező szavazást indított:
#Ashlander🥰
#Homely😒
#AshleyxHomelander#forever#❤️
❤️ ❤️ ❤️ tényleg nagyon cukik együtt❤️ ❤️ ❤️
Ashley + Homelander = 😏 power couple
nem gondoltam még erre, de imádom 😍
hater vagyok 😡
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Homelandert egy temetővel, koporsóval, és felirat nélküli sírkővel shippelem leginkább

Esetleg egy dementorral, hogy csókolnák meg egymást

2022. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Imádom őket utálni.
2022. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
szeretnék én is olyan helyeken hokizni ahol ő , a kedvencem most soldier boy imádom az öreg nőket ninél öregebb annál szárazabb és finomabb
2022. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt úgy utálom, hogy arra szavak nincsenek.
2022. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért akadna kit szétlézerezni. Nagyon utálatok vagytok.
2022. júl. 9. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Homelander egy nagy gané, Ashley meg mentális beteg a hajtépkedésével 🤮 egyik sem szerethető karakter.
2022. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindegyik karakter 🤮. Azok is, akiket a sorozat jónak próbál bemutatni.

Pl. Butcher szétverte egy pasi fejét a mosdón, mert az a lányát választotta a kis terrorista csapata helyett. Miközben ő maga is beáldozza a saját társait a személyes érdekei miatt. A kettősmérce is strong with this one.

Mégis sokan imádják Butchert, miközben pont ugyanolyan önző pszicho, mint bármelyik másik karakter, vagy mint Homelander.

Starlight meggyilkolt egy családapát, csak azért, hogy a kis barátját korházba tudják vinni, ezzel ki tudja milyen lelki sebeket okozva egy egész családnak, nem beszélve arról, hogy meggyilkolt egy embert. Szintén minden következmény nélkül, ráadásul évekig egy olyan cégnek dolgozik, ami emberek halálát tusolja el és ezt tudja.

Mindegyik karakter trash.

A Homelander oldal a Canon sámán, trumpista, konteós idióta oldal, a the boys oldal meg a woke as fuck, #blm gyújtogató, szoborledöntő idióták vonala.


Egyik karakter sem szerethető, mindegyiknek börtönben lenne a helye.

2022. júl. 10. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező amúgy baromi jól leírtad, pl. azt figyeltem meg hogy mother's milk háza is tele van hol-hol szélsőséges mozgalmas plakátokkal (malcolm x black panthers), miközben a karaktere meg a nagy rendezettség meg mindig azért kitart az elvei mellett kislányos apuci badass férfi.
2022. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!