Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kenobi sorozatban a Negyedik...

A Kenobi sorozatban a Negyedik nővér miért ennyire passzív?

Figyelt kérdés

(Esetleges spoilerek!)


A Negyedik nővér kb. semmit sem csinál a sorozatban. Az Ötödik fivértől legalább láttunk pár megmozdulást, mondott pár dolgot, de a nővér tán kétszer ha megszólalt eddig, és semmi érdemi momentum nem köthető hozzá. Olyan mintha csak azért lenne hogy meglegyen a darabszám, még azt se lehetett leszűrni hogy ő egyáltalán kihez lojális vagy mit akar ténylegesen, csak az Ötödik fivér oldalán baktat mint egy kutya. De miért? Szerintem elég jó karakter lenne hogy többet érdemeljen ennél. Remélem nem úgy fog kinyuvadni hogy semmit se csinált végig.



2022. jún. 13. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Mert Obi want meg revat erőltetik röviden ennyi. Vader alig szerepel a filmben pl a negyedik részbe kb mondott 3 mondatot és kész, pedig ő a nagy Darth Vader aki miatt szerintem mindenki nézi ezt a sorozatot. Ha ő alig kap szerepet,akkor szerintem az általad említett negyedik nővér se fog sokat.
2022. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!