Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Itthon sima LCD monitoron...

Itthon sima LCD monitoron élvezhető a 3D-s filmek? (passzív szemüveggel? )

Figyelt kérdés
Aki esetleg már nézett otthon 3D-s filmet, annak mi a tapasztalata? Tudom van színveszteség.
2011. jan. 9. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy tudnám leírni, mint amikor feltalálták a mozit és mindenkinek hatalmas élmény volt, pedig mai szemmel kegyetlen szánalmas volt. Röviden.
2011. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdemes akkor ilyen passzív szemüvegeket venni? vagy nem éri meg azt a pár száz forintot se.
2011. jan. 9. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz passzív szemüveghez való monitor is kellene, megfelelő vezérlő programmal, de van jobb!


Nézd meg a linket. Egy 3D-sítő kit van rajta.

[link]


Nekem régen volt ilyenem, pontosabban most is megvan, de az csak win95 és win98 alatt működött. Az újabb rendszerekhez is lehet ilyent venni, amint a fenti linken látod.

2012. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Aki esetleg már nézett otthon 3D-s filmet, annak mi a tapasztalata? Tudom van színveszteség."


Egyébként ott nem volt semmilyen szín veszteség.

A szemüveget bele kellett csatlakoztatni a videó kártya hátulján található szemüveg csatlakozóba és a monitor menüben lehetett beállítani sok részletet, mint térhatás mélysége, vagyis a távolságok érzetének mértéke. (abban ami programot hozzá adtak, az jelent meg a képernyő tulajdonságok lapon egy 3D fülön).


Ami nem igazán tetszett, hogy kifelé nem éreztem emelkedni tárgyakat, csak a képernyő síkján belül voltak távolságok.

A mellékelt 3D képeket lehetett nézni és játékok is 3D-ben mentek, ahol volt lehetőség beállítani a 3D működést. Ilyen volt a doom3d, a nightforspeed, a hexe meg szinte mindegyik hasonló színvonalú 3D program.

2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!