Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor folytatódik, akkor...

Mikor folytatódik, akkor mikor? (How not to live your life)

Figyelt kérdés

kerestem neten de semmi infót nem találtam róla...

ha valaki tud valamit mondja legyen szíves

(angolul lenne jó, mivel az az eredeti nyelve)


2010. szept. 19. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:

jólvan.. a kérdést nem tudtam leírni

ha folytatódik akkor mikor

2010. szept. 19. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem folytatják mert nem volt elég a nézettség :( pedig jó sorozat volt ( egyébként most kezdődött volna szeptemberbe)
2010. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

pedig érdekelne, hogy kit választ Don...Abbyt vagy Samet

de a kedvencem akkor is Eddie

2010. szept. 19. 23:45
 4/4 A kérdező kommentje:

New Series 3: At the climax of Series 2 Don's luck was about to change as it looked like he was finally going to get it on with his flatmate, Sam. But on joining Don at the start of Series 3, it appears that things didn't quite go according to plan, and each day is a trial for Don as he must face up to the fact that he blew his chance with Sam.


To make matters worse, she has a new boyfriend who is everything Don isn't - mature, reliable, clever and not at all self-obsessed. Once more Don has to deal with a fraught love life that involves dates with an aristocrat, a tramp and a really angry woman. On top of that he is sucked into taking part in Top Gun - The Musical, tries therapy and even sells his soul to become a corporate highflyer. But despite all this, he is still no wiser as to how to live his life...


találtam egy kis anyagot

comedy.co.uk

2010. szept. 20. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!