Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol található meg a Miraculous...

Hol található meg a Miraculous kiszivárgott "story bible"-je?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi erre a kifejezésre a magyar megfelelő, mert "forgatókönyv"-nek nem mondanám. (Mivel nem élőszereplős)


Szóval aki tudja, az tudja miről beszélek. Elvileg kiszivárogtak az 5. évad történései. Csak folyton látom a "Do not read or share the season 5 story bible" jellegű posztokat de én még csak szembe sem futottam vele...



2022. jún. 18. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal twitteren. Legalábbis az általad említett felhívások mellett láttam olyat is, hogy kerüld a twittert... Többet nem tudok, mert eszem ágában sincs megkeresni.
2022. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elolvastam egy összefoglalót Tumblron. :P

Érdekesnek hangzik, ami le volt írva, de a sajnos a sorozat a remek ötletek/rossz kivitelezések tárháza

2022. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 annyit meg tudnál mondani, hogy Katica és Macska egy pár lesznek? <3 Macska erős karakter lesz? Vagy minden marad, mint eddig?
2022. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!