Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kijött (elvileg) a Miraculous...

Kijött (elvileg) a Miraculous ötödik évadának epizódlistája! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Itt is lenne, az Instagram-os Miraculerek másról sem posztolnak szinte. Nekem vannak kétségeim, de csináltam a címeknek fordítást.


501-Evolution (Evolúció)

502-Multiplication (Osztódás)

503-Destruction (Pusztítás)

504-Jubilation (Öröm)

505-Illusion (Illúzió)

506-Determination (Meghatározás)

507-Passion (Szenvedély)

508-Reunion (Újraegyesülés)

509-Exaltation (Túlfűtöttség)

510-Transmission-The Kwamis' choice pt. 1 (Terjedés)

511-Deflagration-The Kwamis' choice pt. 2 (Deflagráció)

512-Perfection (Tökéletesség)

513-Migration (Migráció)

514-Derision (Gúny)

515-Intuition (Intuíció)

516-Protection (Védelem)

517-Adoration (Imádat)

518-Emotion (Érzelem)

519-Pretention (Színlelés)

520-Revelation (Kinyilatkoztatás)

521-Konfrontation (Konfrontáció)

522-Collusion (Összejátszás)

523-Revolution (Forradalom)

524-Representation (Reprezentáció)

525-Conformation-The last day pt. 1

(Konformáció)

526-Re-creation-The last day pt. 2 (Újjáteremtés)

527-Action (Akció)



2022. márc. 20. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy egy közzétett epizódlistáról, ami elvileg megbízható forrástól volt, kiderült, hogy nem igazi, szóval én egyenlőre nem lovalom bele magam.


Az, hogy mindegyik cím "ion"-ra végződik, egyszerre ad neki egy hivatalos feelinget, és egyszerre hamiskás. Ugyanakkor a címek alapján ígéretesnek és komplexnek tűnik az évad. Már ha igaziak.

2022. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok hjelyen láttam ezt.

Ennek alapján egyenként fogják visszaszerezni a talizmánokat.

Pl Multiplication = egér, Jubilation = disznó, Illusion = róka?...

Bár nem is tudom... Gabriel nagyon hülye legyen, hogy csak úgy kiengedje a talizmánokat a markából (főleg hogy nála van a kígyó és a nyúl).

2022. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ezek alapján szerzik majd vissza a talizmánokat. Lehet ez egy kicsit gonosz lesz, de én titkon örülök hogy nost megint csak Katica és Macska van, nem pedig egy egész "állatkert". De nyilván a többi talizmánhordozót is szeretem, csak szerintem ez most kellett hogy újra mindrn visszatérjen a régi kerékvágásba.
2022. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Picit félek ez alapján, hogy nagyon egy kaptafára fognak készülni a történetek. Az állatkertet meg ugyebár az első epizódtól kezdik újjáépíteni...

És valahogy attól is félek, hogy Cicus ismét csak egy hülye csatlós lesz, akit az elején kiütnek, és Katica old meg mindent.

Bár ne lenne igazam.

2022. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudom... Szerintem nem úgy lesz. Hawk Moth nem normális ha kiadja a talizmánokat fűnek-fának, és x talizmán elvesztése után még mindig folytatja. Ekkora logikátlanságot csak nem tesznek bele, mondjuk úgysem arról híres a sorozat.


Én azt a koncepciót tudnám elképzelni, hogy minden részben más talizmánt egyesít Gabriel a lepkével. Például az "Evolution" részben a nyúl talizmánnal próbálja meg legyőzni Katicáékat (mondjuk az akuma mellé még besegít a csatlósának azzal, hogy folyamatosan visszaküldi az időben ha valamit elront), a Protection részben a teknőssel (például páncélt küld az akumatizált tárgyra) stb.

2022. márc. 21. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen idióta volt eddig Gabriel, simán elképzelhető, hogy a gyerekeknek szánt egy kaptafa felépítés szerint a végén Hawkmoth - mert páva már nem lehet, szépen egyesével kiadogatja a talizmánokat, esetleg egy-egy akumával megfejelve.

Egyszerre ezek szerint nem fogja felhasználni őket pedig megtehetné, de hát az nem jó ötlet egy sorozatban, max. ha film lenne, fanfic biztos készül már ilyen témában. :)


Ha ő maga használja fel, akkor nem tudják visszavenni részenként, illetve miért használna gyengébb talizmánokat, amikor olyan ütős dolgokat egyesíthetne, mint a nyúl, a kígyó vagy a róka? Bármi lehetne, csak hagyja már azt a szerencsétlen Nooroo-t pihenni. :D

2022. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lesz amit BenceSzilágyi írt a Miraculous HU FB csoportban: Feltűnik Nyuszix (vagy ki) és azt mondja h óvatosságból a nyúl talizmánt lopják vissza Ruszkitól*, de katica vérszemet kap és vinni akarja mindet. Ruszki azonban rajtakapja őket, és menekülés közben elesik katica, és ott ahol van az a sok portál (azon a helyen ahol van az a sok lyuk amik más időbe+ térbe vezetnek) elejti a talizmánokat. és így fogják részenként visszaszerezni, más ídőben,más térben.


* Tesómmal Gabrielt Ruszkinak hívjuk mert Emilyn (?) van egy kitűző ami hasonlít az orosz csillagra (Szovjet jelkép)

2022. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvastam én is, ott nem írtam be de az jutott eszembe, hogy azt a rengeteg helyszínt és időt hogy fogják leanimálni, amikor eleve szeretnek spórolni ezekkel. Lásd vannak hibák amik az újrafelhasználásból adódnak, a karakterek is ismétlődnek.

Vagy minden épp azokra a helyszínekre kerül, ahol már jártak. :D

2022. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Utolsó sor: Én is erre gondolok, szerintem valami hasonló lesz
2022. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!