Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet ne nézzem meg?

Melyik filmet ne nézzem meg?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, milyeneket nem szeretsz! Amik például eszembe jutnak, és nem ajánlom:


Végső állomás 1-5 - a legdurvábban véres horror!

Szarvak (2013) - horror-thriller-fantasy, hozzáadva egy kis perverz sötét humort, nagyon beteg film!

A klónok támadása - a leghosszabb, de ugyanakkor szerintem a legunalmasabb Star Wars-film!

Cash - A visszajáró - a főszereplő pszichopata, és nagyon kevés izgalom van benne!

Sorsügynökség - csak hallottam róla, és felháborító a tartalma! Hogy egy cég akarja meghatározni minden ember sorsát...

Több a sokknál - jó kis vígjáték lenne, de: modern korhű amerikai film, civilizált kertvárosban, és mégis akkora benne a rasszizmus a feketék ellen...

Egy ágyban az ellenséggel - pszichopata film, középpontban a nők bántalmazásával!

2022. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerb film. Kerüld messziről!
2022. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Pókember,Batmam,Superman
2022. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szerb filmet anno koreai nyelven láttam, angol felirattal, mozis verzióban, amúgy az igaz történet volt?
2022. jún. 22. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a Szerb film egy erősen fikcionális művészfilm. Persze előfordulhatott már hasonló a valóságban is, de közismert eset nincs ezzel kapcsolatban.

Itt van egy elemzés-szerű írás róla, ha esetleg érdekelne: [link]

2022. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden filmet nézz meg, ami érdekel.
2022. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!