Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 'Arcane' című sorozatot...

Az 'Arcane' című sorozatot úgy is lehet élvezni, hogy egyáltalán nem játszom a League of Legends-el?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni a sorozatot, de nem tudom, hogy érdemes-e úgy elkezdeni, hogy egyáltalán nem játszom a LoL-al.

2022. jún. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút érdemes, lol előzetes tudás nélkül is kerek egész a dolog.
2022. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem se volt semmilyen előzetes tudásom, soha nem is loloztam, de így is jó volt. Azért biztos ad valami pluszt, ha játszol is, de anélkül is élvezhető.
2022. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Igen, szerintem a történet maga szuper ahhoz hogy ne kelljen tudd melyik hőssel (szereplő) hol kell játszani és mit kell rá építeni, stb. :D Az más ha az oldalon olvasod a sztorijukat, de kb kiderül mi történik, így nem szükséges.


- egy feeder 🙄

2022. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A karaktereken kívül semmi köze a játékhoz szerencsére. Ez egy elsősorban felnőtt közönséget megcélzó science fantasy történet mély karakter drámákkal, dramaturgiával, brutális, badass harcokkal.

A legjobb animációs sorozat, amit az elmúlt 10 évben láttam, elképesztően művészi látványvilággal, ahol a CGI-t is úgy elfedik, mintha kézzel festett helyszíneket, karaktereket látnánk a képernyőn. Felnőttes, mély, morális kéréseket feszegető és társadalom kritikát megfogalmazó történet, szerethető, átélhető karakterekkel. Garantált a többszörös katarzis élmény annak, aki szintén fogékony erre a stílusra, ennek egyedi, művészi összhatására.


Szerintem a LOL, mint játék említésre sem méltó ennek a sorozatnak az árnyékában, művészi érték tekintetében is ég és föld a kettő. Előbbi egy a toxicizmus mocsarába süllyedt játék, melynek bázisa felét önmagukat mindenki másnál elitebbnek vélt nárcisztikus mentális betegek alkotják, a korosztályról nem is beszélve (a fele legalább 15 év alatt van), míg az Arcane sorozat egy nagyon érett, felnőttes témákat boncolgató történetet tár a nézők elé, egyedül a karakterek külseje, neve azonos azon szereplőkkel, akik a játékban is jelen vannak.

Remélem idővel készül egy Witcher szerű RPG játék, ami akár játszódhatna az Arcane sorozat Piltoverében és Zaunban, méltóbb módon emlegethetnénk kapcsolódó játékként a sorozat megnézése után, mint magát a LOL-t, ami egy minden történetet mellőző PVP orientált MOBA játék, megalomániás, "tapossuk földbe egymást, ha bárki bármi miatt is hibáztatható" szemléletű közösséggel.

2022. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

4. Azért azt ne felejtsük, hogy magában a játékban lévő karaktereket egy csapat rakta össze, találta ki, akik igenis rengeteget dolgoztak rajta magában a játékban is. Különböző történeteket írva és illusztrálva.


Oké, hogy a közösség olyan amilyen, de arról a normális réteg pld. nem tehet. Nem kellene mindenkit ott sem N normális, bunkó embernek beállítani.

2022. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!