Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a 13 okom volt c. sorozatból a Hannah néha túlreagált egyes dolgokat?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem bele a sorozatba, a barátaim rávettek, hogy nézzem. Még csak az 1. évad 10-11. részénél tartok. De úgy gondolom, hogy Hannah kissé túlreagált egyes dolgokat. Igen, megértem nagyon csúnya dolgokat műveltek vele, de nagyon sok dolog az ő hibája miatt történt meg. Semmitől sem különbözik, mint a többi tini, aki szerelmi, baráti...stb. dolgokkal küszködik és vannak akik sokkal rosszabb helyzetűek (A sorozatban is vannak) mégsem ölik meg magukat és veszik kazettára az okokat. Ez nem kicsit morbid, úgy gondolom. Persze ez az én véleményem, csak kíváncsi vagyok a tietekre is.
2022. jún. 29. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A sorozatot nem láttam, csak a könyvet olvastam, de igen, én is így gondolom. Ennyinek nem kellett volna öngyilkossághoz vezetnie.
2022. jún. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Igen, az elején még én is így gondoltam, de nézd végig az évadot.
2022. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Megértem hogy így gondolod de hidd el amíg nem vagy ilyen helyzetben nem tudod milyen érzés. Ha az illető olyan állapotban van elég kevesebb ok is mint ami a sorozatban volt.
2022. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!