Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things mennyire...

A Stranger Things mennyire számít horrornak?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol erről van szó, hogy milyen jó sorozat stbstb. így hát gondoltam megnézem, de feltűnt a műfajoknál a horror címke is, az meg egyáltalán nincs az ínyemre. Az lenne tehát a kérdés, hogy mennyire szerepelnek benne horrorisztikus elemek? Pl. minden részben egy jumpscare? Vagy inkább a sci-fin van a hangsúly és a horror annyit jelent, hogy úgymond végig izgalom van a cselekmény és a titokzatosság miatt? Nem lenne kedvem szaros gatyával nézni.


Még 1 részt sem láttam, szóval A SPOILEREKTŐL KÉRLEK KÍMÉLJETEK :). Előre is köszi.



2022. júl. 1. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám ijesztőnek
2022. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám horrornak. Mondjuk vannak benne durva jelenetek, de csak annyira, mint mondjuk egy sima háborús filmben. De nem ijesztő.
2022. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Inkabb krimi
2022. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt benne semmi ijesztő. De én imádom a horrort, és a legdurvább filmeket. Szóval nem én vagyok a mérvadó.


Ha te nem nézel csak mondjuk vígjátékot, romantikus fikmeket általában, neked ijesztő lehet. Kérdés mihez vagy szokva.

2022. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Horror, mivel természetfeletti gyilkolászik benne.

Kinek mi az ijesztő, nekem nagyon sok dolog nem az az. Jumpscare szerintem csak a demogorgon első felbukkanása volt, amikor Willt kergette, egyébként inkább dráma és feszültség van benne. Vannak halálok, s láthatunk tetemeket is, meg vért is.

2022. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Patent. A véres cuccokat nagyon bírom és az alapján amit írtok tényleg nem horror. Kösz a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld pipa. :)
2022. júl. 2. 13:36
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem horror, én legalábbis nem mondanám annak. Sem ijesztőnek.
2023. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Műfajilag - sok más között - horror. Egészen pontosan ifjúsági~természetfeletti~sci-fi horror-dráma. Magyar jogrendszernél 18+ lenne, a Netflixnél 17.
febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!