Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlotok egy jó thrillert...

Ajánlotok egy jó thrillert nekem a netflixen? Különben Twilight-ot fogok nézni.

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

A Twilight jobb, mint egy random netflixes thriller.

Én amúgy Midnight sunt olvasok most.

2022. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A Twilight jobb, mint egy random netflixes thriller."


A mai művek többsége valóban felejtős retek de azért na a csillámló vérszopók ötletét nehéz lenne überelni

2022. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokan a csillámló vérszopók ötletén nőttünk fel, szóval bárki aki kitalálta üdvözlöm innen.
2022. júl. 3. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy mi a baj azzal, hogy ragyognak.

Az, hogy elégnek a napfényben ugyanolyan tákolmány, amit azt hiszem a Nosferatuhoz találtak ki először.

Az eredeti, gótikus vámpírok csak legyengülnek a napfénytől (pl. Stoker Drakulája), ami annyit jelent, hogy kvázi emberi, halandó erejük van olyankor és nem természetfelettiek.

Az, hogy Meyer szakított a hollywoodi klisével, ami a napfényben elégő vámpír, szerintem egyáltalán nem probléma. Bár több vámpíros mű tenné azt meg, hogy szakít a régi klisékkel. Akkor lehet nem lenne annyi egykaptafára készült film se. :(

2022. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!