Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy keresett Luke Skywalker...

Hogy keresett Luke Skywalker a the mandalorian sorozatban?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a the mandalorian című sorozatot. De nem tudom hogyan összetenni hogy miért is kerül ide Luke? Mert már a birodalomnak vége és elméletileg ő már meghalt de még fiatal is a sorozatban és ezért nem tudok mit Kezdel az idő fonállal.

#The Mandalorian #Bobafett könyve
2022. júl. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első trilógia után, de még az új mozis részek előtt játszódik. Mi nem tiszta ebben?
2022. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

"Hogy keresett Luke Skywalker a the mandalorian sorozatban?"

Elég jól. Átlag fölött, mindenesetre.


"nem tudom hogyan összetenni hogy miért ... nem tudok mit Kezdel az idő fonállal"

Ja, bocs, nem magyarul beszélgetünk?...

2022. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhány évvel a Jedi visszatér után játszódik. A Birodalom is még úgy-ahogy küszködik, ha megfigyelted a sorozat folyamán, elvégre bár a 3 fő komponense (Uralkodó, Vader, Halálcsillag) elpusztult, egy rendszert ennyivel nem lehet egyik pillanatról a másikra megszüntetni.

Szóval Luke még bőven életben van, a sorozat a remek 3. trilógia előtt játszódik

2022. júl. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, pár évvel a Jedi visszatér film után játszódik a történet, amikor Luke próbál kiképezni egy új Jedi generációt.
2022. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!