Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Vader komolyan gondolta,...

Darth Vader komolyan gondolta, hogy ha Luke csatlakozik hozzá, akkor ketten együtt szembe szállnának az uralkodóval és közösen uralnák a galaxist?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy trükk volt, hogy átcsábítsa a fiát a Sötét Oldalra?

2021. okt. 2. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, kicsit az is beszélt belőle, hogy tudta azt hogy nem nyerhet. Szóval alapból egy romlott apa-fiú kapcsolat volt kezdetektől fogva. Nem tudom hogy a szeretet villant meg az utolsó pillanataiban nála, vagy a félelem. Az biztos, hogy mindenképpen át akarta csábítani Luke-ot a sötét oldalra. Én személy szerint sith párti vagyok, de ez már más kérdés. Ha sikerült is volna Luke-ot átcsábítani a sötét oldalra, ugyanúgy folytatódott volna a lázadás ellene. Nekem ez a véleményem erről.
2021. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Véleményem szerint Vader visszaútja a világos oldalra abban a pillanatban elkezdődött hogy az Uralkodótól meghallotta Luke teljes nevét (még ha önmagának nem is vallotta volna be). Ha Luke csak egy idegen erőérzékeny lett volna akkor fel se merült volna hogy Vader (aki rengeteg Jedit megölt már) életben hagyja.

További jel volt a jó oldal pislákolására Vader-ben hogy a fiával való első találkozás után már nem ölte meg az éppen aktuális admirálist (az elődeivel ellentétben) amikor az elől meglógott a Millenium Falcon.

2021. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Már akkor elindult a fény felé, amikor Boba Fett elmondta neki, hogy Skywalker a neve annak az ifjú lázadónak, aki elpusztította a Halálcsillagot.

2022. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!