Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az esernyő akadémia befejezése...

Az esernyő akadémia befejezése tetszett nektek?

Figyelt kérdés

Vagy mit gondoltok róla?


Nekem furcsa volt… csak több kérdés merült bennem fel



#Netflix #Esernyő Akadémia #Umbrella acedemy
2022. júl. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így ad okot még egy újabb évadra. Nekem tetszett az egész
2022. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a képregénynek is csak három része van (fő történetszál), úgyhogy erre várhatunk egy keveset
2022. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy SPOILER hol van Sloane?!?!?!
2022. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye ez alternatív világ, és ő a gyerekével van
2022. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sloanenak van gyereke? O.o


Nem Allisonnal kevered?

2022. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú ba..., tényleg! Akkor passz
2022. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

SPOILER


Akkor ezek szerint csak nekem nem tetszett a 3. évad. Nagyon összeszedetlen volt, úgy éreztem, mintha a forgatókönyvírók forgatás alatt próbálták volna kitalálni, hogy mi legyen a történet, nagyon össze-vissza volt az egész, fura volt, hogy mindenkinek a szájába kellett rágni, hogy ez egy másik idősík, itt nincs minden úgy, mint eredetileg, ha Allison elmegy a lányához, valószínűleg nem fogja őt ott találni, meg amúgy is a történet néha követhetlen... Nem mellesleg logikátlan. Például a vudubaba képessége nem az volt, hogy visszaüt minden fizikai sérelem? Akkor hogy nem halt meg a támadója? De az például tetszett, hogy őt, Marcust meg azt a mérget köpködő nőt gyorsan ki is írták, mert semmit sem adtak a történethez, de közben ezt is sajnáltam, hiszen a vudu-ember egy elég nagy újítás, kár, hogy nem használták ki jobban és kár, hogy a Sparrow academy többi tagját sem. Egyrészt sajnáltam, hogy a Sparrow academy tagjairól kvázi semmit sem tudunk meg. Ne mondjátok, hogy nem volt rajta kívül legalább egy ember, akit érdekelt volna például Cristopher kiléte, hogy ő egy ember volt-e aki az egyik küldetése alatt megsérült és egy kockába átültették az agyát vagy egy sima ember aki kockává alakul át vagy ő egy külön találmány vagy micsoda. Azért gondoljatok bele, az eredeti idővonalon ezek az emberek is éltek, csak a saját családjukkal vagy azokkal akik adoptálták őket, és például ott van Diego szerelme aki azt se tudta, hogy ő is az a különleges baba aki akkor született amikor a többi csodagyerek. Szóval nagy valószínűséggel sok gyerek és esetleg a befogadó családjuk se tudták ezt, se azt, hogy a gyerek csodagyerek. Ne már, hogy egy repülő zöld kocka azon az idősíkon nem volt egy világszenzáció... Szóval már csak ezért is gondolom, hogy ő nem kocka volt eredetileg és érdekelt volna, hogy hogyan is lett belőle az.

De mivel meg is halt az évad alatt, ezt már meg se tudjuk...

Másrészt túl sok dráma volt benne amit lecsökkenthettek volna, hogy több akció legyen benne vagy a Sparrow academy tagjainak a háttértörténete.

Allison borzasztóan unalmas volt. Felfogtuk, eltűnt a gyereke, de ez a dráma semerre se vitte az évadot, csak annyit váltott ki belőlem, hogy valahányszor őt mutatta a kamera, csak sóhajtottam, hogy "Már megint???"

Amíg a többieknek az Umbrella Academyből legalább volt valami szerepe, története az évad során (Diegonak a "gyereke", Luthernek a szerelme, Five-nak a kutatása, stb), addig Allison csak végig siratta a lányát és genyó volt, az ő szála semerre se vitte az évadot.

Azt se értem, hogy miért mindenki Vanyat/Viktort baxogatja, amikor egyrészt úgy nőtt fel, hogy azt se tudta, képessége van, ami miatt nem tudta azt kezelni és emiatt okozta a világvégét majdnem, másrészt meg egy olyan valakit próbál védeni akihez szorosan kötődik. Főleg Allison milyen jogon támad rá, amikor anno ő zavarta meg a testvére emlékeit, hogy azt higgye nincs képessége, másrészt egy anya, akinek értenie kellett, hogy mit érzett a testvére az időközben megöregedett gyerek iránt.

De ha már itt tartunk. Vanya/Viktor reakciója is nevetséges, miután Allison elmondja, hogy megölte az öregembert. Ember, megölték azt akit nagyon szerettél, legyél már mérges!!!

Hát nekem ez valahogyan nem jött be, remélem a következő évad evesebb drámát, több háttértörténetet és akciót tartalmaz.

2023. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!