Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a Véleményetek az Anya...

Mi a Véleményetek az Anya című török sorozatról?

Figyelt kérdés
Nekem az a kedvenc sorozatom jelenleg.

#anya #Melek Akçay #Zeynep Günes #Sule Akçay #Cengiz Yildiz
2022. júl. 13. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok gyerekfan, de az a sorozat nekem is az egyik kedvencem. Ritka jóra sikerült. Tavaly előtti karácsonyi időszakban daráltam le 1 hét alatt a részeket. Érzelem és eseménydús, megható, drámai, megnyugtató, dühítő, megrázó, minden egyben. konkrétan sokszor sírtam rajta, pedig nem vagyok az a típus.
2022. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végre valaki válaszolt! :D

Amúgy igen. Nekem Zeynep benne a kedvencem, mert nagyon harcol Melekért. Meg tényleg egyszerre gyönyörű és szomorú a sorozat. De a végén már Zeynep és Melek együtt lesz szerencsére! :)

2022. júl. 17. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre tetszett. Addig a pontig (67. rész), ameddig lejött számomra, hogy Zeynep milyen. Hogy képes volt eletetni magát Sínánnal, de közben csak barátként szerette, ha szerette egyáltalán. Képes volt az arcába vágni, hogy neki csak Turna számít, és az első probléma után levette a gyűrűt, és válni akart. Ahelyett, hogy meghallgatta volna. Értem, szerette Turnát, na de, ha én szeretem a férjem, akkor megpróbálom megérteni, és nem vágom a fejéhez, hogy számomra csak egy egyébként tok idegen kislány „az életem, a mindenem“. Nem írok neki olyan üzenő kártyát egy jelentéktelen ajándéknak se nevezhető dologhoz, hogy barát, meg ilyenek, hanem mondjuk szeretlek férjem vagy valami. De nem, ő csak Turna, Turna, és Turna. Ő miatta van minden. Miatta halt meg 3 ember ebbe a sorozatba, gyakorlatilag 2 év alatt a film szerint, köztük a nevelő anyja (idegeskedés), a férje (ha nem csak azt látja, hogy Turna életem és nem sodorja magát bajba... , és az apja is. És miatta szenvedett az édesanyja is 25 évet. Persze ez csak saját vélemény a sorozatról,karakterekről.
2023. szept. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!