Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az RTL Klubra július 16-án...

Az RTL Klubra július 16-án 16:40-kor Meryem címmel új török sorozat érkezik. A kérdésre azok tudják a választ, akik látták eredeti nyelven: Mi a véleményetek erről a sorozatról?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 17:47
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én láttam. És nekem tetszik.

2021. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az RTL Klub ezt is félbehagyja, mert rémes a nézettsége
2021. júl. 28. 16:52
 3/5 anonim válasza:
Igen?Ez biztos?Olvastad valahol?
2021. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de mivel a csatorna 4 másik török sorozatot (Elif – A szeretet útján, Az én kis családom, Egy csodálatos asszony, Az ígéret) is félbehagyott, így el tudom képzelni. Ami magát a sorozatot illeti, annyi kifogásom van, hogy az ügyvédnőt játszó Bestemsu Özdemir magyar hangja szörnyű
2021. júl. 30. 17:16
 5/5 anonim válasza:

Igen, ez igaz. Elifet tudom hogy félbehagyták. A többit nem tudtam. Azokat nem néztem.

Remélem ezt nem fogják. Elvileg 30 epizódos. Itthon 90et csináltak belölle. Több rövidebbet. Talán nem olyan hosszú hogy befejezzék idő elött. A Megtörve és a Bosszú is lement végig. Azok sem voltak hosszú sorozatok.

2021. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!