Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valószínűleg mi lehet majd...

Valószínűleg mi lehet majd Kang a hódító nagy terve az MCU ötödik fázisának a végén, hová futhat ki majd az MCU, mi lehet majd a következő "nagy pillanat"?

Figyelt kérdés

Valamilyen Multiverzummal kapcsolatos nagyszabású történetet sejtek én az ötödik fázis végére.


Olyasmit mint DC oldalon a Végtelen Világok Krízise volt.



2022. júl. 18. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4.fázis végére tippelem.

5.fázisban szerintem a Fantasztikus négyes és az X-menek lesznek a középpontba, a főgonosz pedig Dr.Doom lesz.


De a 4.fázis végén a nagy pillanatnak egy multiverzum háborút tippelek.

2022. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én véleményem az, hogy a multiverzum háború, vagy bármit is tervez vele Kang, az áttolódik az ötödik fázis végére, (mármint az igazán nagy pillanat szerintem ott lesz) mert a negyedik fázis nagy része elvileg csak karakterfejlődésekről szól, és az igazán nagy események áttolódnak az ötödik fázisra.
2022. júl. 18. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg a Kang 2023-ban az Ant-Man and The Wasp: Quantumania filmben lesz benne, aztán gondolom a Loki 2. évadában. A "nagy pillanatok" valószínűleg csak az 5. fázisban jönnek, de hogy mégis hova tartanak, vagy hogy hogyan fognak mindent összekapcsolni, fogalmam sincs. A véleményem viszont, hogy eddig elég nagy csalódás számomra a 4. fázis, néhány kivétel mellett - pl. Loki.
2022. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy számomra is nagy csalódás a 4. fázis.


Egyébként 5 nap múlva elvileg jön valami fontos információ Kevin Feige-től.

2022. júl. 18. 15:42
 5/9 A kérdező kommentje:

Legjobban a Pókember Nincs Hazaútban és a Dr. Strange az őrület Multiverzumában csalódtam.

Leginkább, hogy nagyon semmilyen volt, érdekesebb történetet is ki lehetett volna hozni belőlük.

2022. júl. 18. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csalódás valamelyest, de nekem pl a Strange 2 meg a Pókember tetszett, míg a Loki meg a Moon Knight nem, a Ms Marvel pedig pláne nem. WandaVízió is tök jó lett, Shang-Chi is tök jó karakter bevezető film. Inkább csak az az érzésem, hogy nem tart sehova, de jönnek ezerrel a filmek/sorozatok. Az új Thor film sem adott sokat (kb semmit) és ráadásul egy ökörködés az egész.
2022. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De igazából azok sem annyira rosszak, csupán abból a szempontból csalódtam bennük, hogy nem tartottam elég érdekesnek őket ahhoz képest amit vártam tőlük. De meg lehetett nézni őket, a látványviláguk az kifejezetten tetszett.
2022. júl. 18. 20:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Most arra gondoltam, hogy ott fogják legközelebb megnyirbálni a karakterek számát, mondjuk Kang szétszórja az ismert karaktereket a multiverzumban, majd bizonyos univerzumokat meg fog semmisíteni és néhány hős meghal.
2022. júl. 18. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, de jó lenne egy keretet adni az egésznek és kevedebb karaktert mozgatni. Az az érzésem, hogy ennyi új és régi, de még élő hőst sehogy nem tudnak majd összehozni.
2022. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!