Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az olyan sorozatoknak, mint a...

Az olyan sorozatoknak, mint a Resident Evil mi az értelme?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy tudniuk kell, hogy nem lesz sikeres és az emberek nem fogják nézni. Ez már nem az első eset, évtizedek tapasztalata. De akkor miért fizet az elkészítéséért a csatorna? Ez valami pénzmosás akar lenni vagy mi van a háttérben, amitől megéri ezeket a trasheket elkészíteni?

2022. júl. 18. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert így is sokan megnézik, ez is jelenleg a legnézettebb a Netflixen. Persze azért is, mert új, de akkor is sokan adnak neki esélyt. Másrészt meg remélik, hogy elég jó és sikeres lesz, csak nem mindig jön össze. Pl. az Arcane eléggé bejött nekik.

Én is láttam és szerintem nem volt ez olyan rossz, egyszer nézősnek teljesen megfelelt és ha lenne folytatás, akkor azt is megnézném. Igaz, nekem szó szerint semmilyen előismeretem nem volt hozzá, így nem voltak magas elvárásaim. Kicsit meg is lepett, hogy mennyire lehúzták, de megértem, hogy aki ismeri a játékot, annak nagy csalódás lehetett, mert sok hibája még nekem is feltűnt, szóval el se tudom képzelni, hogy milyen volt elvárásokkal nézni.

2022. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem iszonyatosan jó sorozat
2022. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Kinyomtam a videót egyből ahogy megláttam hogy néger a csaj.

Értem én, hogy PC de nem kérek többet belőlük. Köszönöm nem. Fehérre volt megírva a szereplő.

Nem vagyok (voltam) rasszista, lassan a Netflix azzá tesz az ilyen húzásai miatt.

2022. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem iszonyatosan jó sorozat"


Said no one ever

2022. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok (voltam) rasszista, lassan a Netflix azzá tesz az ilyen húzásai miatt."


Igen ezert k*rvara megerdemlik az afrok hogy utaljad oket. Mivel minden fekete tehet errol a sorozatrol. Meg azok is akik Afrikaban eheznek.

Nagyszeru logika. Hitler letezese miatt minden feher nazi, nemde?

2022. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15. válaszra reagálva, azt hiszem érthetően leírtam hogy az eredeti szereplő fehérre van megírva. Semmi értelme nem volt színesbőrű színésznőt keresni a szerepre. Ez olyan mintha Hófehérke sorozatot csinálnának, és ott is egy színesbőrű hölgyet tennének a főszerepre. Nem hibáztatom a színészeket, nekik is kell a pénz, pont nem érdekel hogy elvállalták. A Netflixet hibáztatom, sunyi propaganda cég. Nem veszik észre hogy az ilyen húzásokkal pont ellentétes hatást érnek el, mint amit szeretnének. És nem csak erről a sorozatról van szó, mert nem az első ilyen volt ez, hanem az ezredik. Az én véleményem nyilván nem számít, kérdezd a többmillió másik embert akik háborognak emiatt a neten és a Netflixet hibáztatják. Semmi gond nem volna ha ízléssel csempésznének PC tartalmakat, de hogy erőszakkal akarják a torkunkon lenyomni (minden egyes film vagy sorozat tele van színesbőrűekkel és melegekkel) az bizony mindenkinél csak ellentétes hatást ér el előbb vagy utóbb. Nálam például most telt be a pohár.
2022. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vicces hogy ezt mondod mert az új Hófehérke filmben egy latin csaj lesz a főszereplő. Nálam amúgy kezd működni ez a dolog és egyre kevésbé zavar. Valahol értelmetlen is a kinézetük alapján kategorizálni az embereket.
2022. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!