Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film aminek a a...

Melyik az a film aminek a a befejezése nem tetszett? Vagy is alapvetően jó film, de csalódást okozott neked valamiért a vége.

Figyelt kérdés
Indokot is írj, vagy azt hogy te hogy zártad volna le a történetet.

2022. júl. 19. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fűrész. Nagy csavarként emlegetik, pedig teljesen értelmetlen, hogy ott feküdjön órákig mozdulatlanul, kényelmetlenül a kemény hideg kövön, mikor nyugodtan figyelhette volna őket az üveg mögül is...
2022. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Trónok harca
2022. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már a második ázsiai (koreai) film az amelyben elgondolkoztam a rendező (vagy a forgatókönyv író) direkt akarja e néző idegeit kitépni, megsemmisíteni vagy titkon a rossz oldallal szimpatizál vagy maga is pszichopata, mint a karakter a filmben. Különben nem olyan lenne a történet befejezése amilyen. :)

Amikor szórakozik veled, hagyja hogy azt hidd majd a filmben minden jóra fordul, de nem, végül nem kegyelmez. Láttam az ördögöt 2010. és Az üldöző 2008. című filmek, de biztos van több is.

Nem ragaszkodom a minden áron happy endhez, nem erről van szó, de ezek a filmek olyan szinten kegyetlenek velünk nézőkkel, annyira felkavaróak és megsemmisítő a végük, hogy csak az ember néz ki a fejéből és nem tudja hova tenni a látottakat.

2022. júl. 19. 08:07
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

12 dühös ember

Azt vártam volna, hogy a végén kiderül valami nagy csattanó, vagy legalább az, tényleg a fiú volt-e a gyilkos, de ezek közül egyik sem történt meg. Tudom, ez nem egy krimi volt, de szerintem hozzátett volna a történethez.

2022. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a Cujo filmfeldolgozása.

A könyv vége igazi dráma, ezt a film teljesen megmásítja.

2022. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler!

Nem vénnek való vidék

Egészen a vegéig egy okosan felépített thrillert látunk, izgalmas történetvezetéssel. Erre a végén a gyilkost (Javier Bardem) elbassza egy kocsi, majd továbbáll, mintha mi sem történt volna, a sheriff (Tommy Lee Jones) pedig a sztori szempontjából egy teljesen irreleváns, műveszfilmes monológot nyom le. Ennyi. Ez a film vége. Qrva nagy csalódás, mert a színészi játék és a sztori, hangulat stb. minden rendben volt, egészen idáig. Bármilyen más befejezés jobb lett volna ennél.

2022. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Igen! Másik Stephen King film, aminek sokkal jobb a vége a könyvben: A ragyogás. A filmben valami olyasmi volt, hogy kiszaladt a fazon a hóba és megfagyott, igaz? A könyvben meg megfeledkezik a bojlerről vagy kazánról a túlnyomást kiengedni, aztán amikor eszébejut, akkor rohan le, de már késő, mert felrobban az egész.
2022. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem pont az volt a jó benne, hogy nem derül ki. A 8. esküdt (Henry Fonda) sem volt 100%-osan biztos, hogy ártatlan a fiú, de amíg van rá esély, hogy nem ő tette, addig nem tudná nyugodt szívvel a halálba küldeni. Ettől zseniális (többek között) a film szerintem, mert nem csak egy szimpla tárgyalótermi dráma, hanem morális kérdéseket is feltesz. Az egyik legjobb film szerintem. De tiszteletben tartom a te véleményed is nyilván.
2022. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Titokzatos folyó

Nagyon irritáló, hogy megússzák egy ártatlan ember meggyilkolását. Ráadásul az áldozat azért volt kiközösítve, mert nem tudta feldolgozni azt, hogy molesztálták gyerekként. Abban a filmben a karakterek nagy része undorító és az egésznek a célja az, hogy felidegesítse magát az ember. Gondolom így volt eltervezve, de ha ezt előre tudom, akkor nem nézem meg, mert az életem így is épp elég sötét.

2022. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amíg alszol.

Nagyon jó film és a vége... nem azt mondom, hogy nem tetszett, inkább meglepett, hogy a szokásoktól eltérően a rossz, gonosz ember győz a normális és ártatlan ellen.

2022. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!