Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HBO Max vagy Netflix?

HBO Max vagy Netflix?

Figyelt kérdés

Ahogy látom a legtöbb fiatal a Netflixért van oda, gondolom a Stranger Things és egyebek miatt. Még sosem hallottam, hogy valaki azt mondja, hogy ,,Átjössz éjcsbiozni?"

Nekünk HBO Max van, fent van rajta egy csomó klasszikus, tök jó a tartalom. Nekem igazából mindegy lenne ha Netflixünk lenne, szerintem nagyjából egy színvonal.

Nektek melyik jön be jobban és miért?



2022. júl. 21. 12:52
A kérdező szavazást indított:
❤ Netflix 🖤
💜 HBO Max 💙
❤🖤 Nem tudok választani 💜💙
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyakorlarilag egyedül a tartalom alapján van értelme szelektálni, hol van több minden, amit te meg szeretnél nézni.
2022. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Sehová nem vagyok előfizetve, illetve soha nem ez alapján választok, én mindkettőtől jópár sorozatot végignéztem.

Netflix valószínűleg népszerűbb, viszont ők már eléggé kinőtték magukat. Több tartalomból nyilván több jót találsz, de ugyanannyi volt amit elkezdtem nézni és egyáltalán nem jött be.

HBO-t meg szidni nem lehet, náluk lett leadva minden idők legnépszerűbb sorozata, a Trónok Harca.

2022. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thomasson válasza:
85%
Az 1-es választ osztom, attól függ mi érdekel. Talán legnagyobb különbség köztük, hogy a Netflix nagy arányban csak a saját tartalmait kínálja, azon belül is a sorozatait sokkal jobban nyomja, mint a filmeket. A saját filmjei színvonala pedig az utóbbi időben jobban süllyed, mint a forint ... Az HBO viszont hajlandó leadni különböző stúdiók filmjeit és általában szinkronnal, így változatosabb. Tehát visszatérünk az első kérdésre, mi érdekel, sorozat vagy film, szinkron fontos vagy nem stb. Szét kell nézni mi a kínálat.
2022. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Disney Plus.
2022. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Netflixen több a tartalom, de nem túl minőségi, és kevés a szinkronos cucc.


Hbo maxnak sokkal jobb.

2022. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok előfizető semmeikre mert nem tudok dönteni.. a Netflix sorozatai egyáltalán nincsenek fent hbo maxon? És a hbo i se a Netflixen?
2022. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
6: Saját gyártásúak nem. Más egyebek viszont lehetnek. Például a Walking Dead az HBO Maxon és a Netflixen is fent van. (Meg a Disney Pluson is.)
2022. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Netflix.
2022. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a netflix de csak azért mert van pár eredeti netflixes sori ami nekem nélkülözhetetlen még több anime is van ott:)
2022. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!