Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy Star Trek alapú anime...

Egy Star Trek alapú anime sikeres lenne?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Star Wars-nál bejött,akkor szerintem a Star Trek-nél is bejönne.
2022. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két rajzfilm sorozatuk is fut jelenleg. Lehet, hogy fognak ilyet is csinálni. Egyre több mindennel próbálkoznak.
2022. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszont az, hogy mi sikeres és mi nem, az jóval összetettebb kérdés, nem csupán műfaj kérdése, sokkal inkább a részletes kidolgozáson múlik, hogy mit HOGYAN csinálnak meg.


A filmek és sorozatok sikere sem azon szokott múlni, hogy épp filmet vagy sorozatot csinálnak egy történetből, hogy az élő szereplős, vagy rajzolt, hanem hogy milyen történetet, milyen feldolgozásban, milyen megoldásokkal dolgoznak fel. Egy élő szereplős és egy rajzolt filmhez is lehet választani rossz karaktereket, rossz történetet, rossz forgatókönyvet, stb. Illetve animén belül is nagyon sok féle műfaj van. Pl. egy Dragon Ball szerű elnagyoltabb, nagyokat ugrálva verekedős anime szerintem sokkal kevésbé illene a Star Trek szellemiséghez, mint egy Ghost in the Shell szerű realisztikusabb kidolgozású ábrázolásmód.

Viszont ha a műfaj választásnak újabb, fiatal nézők megnyerése a célja, akkor lehet, hogy sokkal eredményesebb lenne a Kirk kapitányra jellemző bunyózások Dragon Ball szerű ábrázolással. És akár még működhetne is jobban, attól függetlenül is, hogy nekem kevésbé tetszik.


Pl. Star Trek: Prodigyból egyetlen részt se láttam és nem is vagyok rá kíváncsi. A Star Trek: Lower Decksből láttam pár részt és jópofának is tartom, de azért annyira nem érdekel, hogy feltétlenül megnézzem mindet.

2023. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!