Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok hogy a Miraculous...

Mit szóltok hogy a Miraculous valószínűleg 12 évados lesz?

Figyelt kérdés

Először volt szó 5 évadról.

Aztán bejelentették hogy 7 lesz.

Ezek után meg azt,hogy 8.

Most meg hogy 12.


Ez szerintem a 12 nagyon a 'Too Many' kategória annak ellenére hogy nagyon szeretem a sorozatot.


Azt a kezdettől tudtuk, hogy az 5. évad végéig biztosan megtörténik a lelepleződés. (Hiszen Thomas csak addig írta a sorozatot, és ragaszkodott hozzá hogy a további évadok spin off jellegűek legyenek.)


Ennek fényében a 7 évad logikusnak tűnne. 5 évad Katica és Macska kalandjaival+2 évad betekintés a már összejött Adrien és Marinette életébe miközben az új Halálfejjel harcolnak. (Legalábbis én valahogy így tudtam elképzelni.)


De b@sszuskulcs, mit csinálnak két bónusz évad helyett HÉT úgymond "bónusz" évadban? miajóégomájgádájmdednáv😪😪😪


Szinte biztos vagyok benne, hogy az utolsó pár évad tuti erőltetett lesz. (Aminek akár az is lehet hogy kasza lesz a vége. Mint az ilyen mohó stúdióknál lenni is szokott ugyebár:0)


A kevesebb néha több... Annyira látszik hogy Thomas a minőségre, de Jeremy (saját vélemény) csak a pénzre hajt... És most hogy Tom kiszállt a writerek közül biztosan más lesz minden:(



2022. júl. 27. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Az mi?
2022. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2022. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni. Ne ítéljünk előre mielőtt bármit is tudnánk.
2022. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bízok benne, hogy nem lesz erőltetett, és elég kreatívak lesznek a folytatáshoz. Valamikor a 3. évadban Bunnix egy halom általuk legyőzött gonoszt felsorolt, jó lenne, ha mondjuk ellenük küzdenének. És őket ráadásul még az új Halálfej előtt győzték le.

Az új Halálfej sokkal jobban aggaszt. Ott van rengeteg teória, hogy Felix vagy Lila is lehet akár. De kétlem, hogy felül tudnák múlni Gabrielt. Egyenlőre egyikről se tudni sokat, nem igazán tudom elképzelni, mi lenne a motivációjuk. Pláne, ha feltételezzük, hogy van olyan összetett, mint Gabrielé.


Engem már a 4. évad sem nyűgözött le, gondoltam ennyit erről a sorozatról, de az 5. évad eddig abszolút pozitív csalódás. Remélem, tudják tartani a színvonalat innentől.

2022. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na igen, az 5. évadban én is nagyon pozitívan csalódtam.


A 'Multiplication' rész egyedül összetettebb mint az egész negyedik évad😅

2022. júl. 28. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a 4. Évad, de ez az 5. Nem. Már az nem tetszett hogy 7 évadra húzzák, de ez a 12 évad kiverte a biztosítékot. Részben ezért is hagyom abba a sorozatot.
2022. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"biztos vagyok benne, hogy az utolsó pár évad tuti erőltetett lesz"


Szerintem már most is az..

Amikor látták a készítők, hogy mennyien szeretik a sorozatot, akkor már direkt arra koncentráltak, hogy minél jobb legyen -> ebből lett a 4. évad, amibe mindent is belesűrítettek.. rakat új talizmánhordozó, lelepleződés, és a többi.. kíváncsi vagyok, hogy a további 8 évadban még mi újat tudnának mutatni

2022. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom...Csak nem lesz 12 évad.. az azért már nagyon nagyon túlzás lenne.
2022. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet akár 15 is. Senki sem szorít pisztolyt a fejünkhöz, hogy tovább nézzük, ha már nem tetszik :D
2022. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!